Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért állítanak valótlan...

Miért állítanak valótlan dolgokat az emberek a Covid vakcináról az interneten szinte bárhol, lassan 3 évvel később?

Figyelt kérdés
Nem vitatom, sok embernek okozhatott problémát egészségügyileg a vakcinák felvétele, aminek akár most is érzi sajnos a hatását, de vannak olyan emberek, akik azt állítják konkrétan, hogy aki beoltatta magát, meghal ennek következményeként! Fél Magyarország felvette az oltást, nem haltak meg tömegesen...

febr. 29. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
100%

Mondok én valamit.Tegyük fel,de tényleg,csak tételezzük fel,hogy xy fizetést ajánl nekem,hogy népszerű véleménycserés oldalakon (jé,pl a gyik.hu-n)írjak ki olyan kamu kérdéseket,amik a megbízómnak kedveznek.Mit teszek én?Ha csak kamu kérdések kiírásáról van szó,és vakcinákat nem kell a saját kezemmel beadni,kiírom-e a kérdést a felelősségelhárítás és a könnyű pénz reményében? Biztosan.

Már írtam korábban is, nagyon sokan felismerik már a bérkommentelőket,mert világítanak,olyan feltűnőek.


Nincsen szükség itt már a "színházra" meg kamu díszletekre,MINDENKI tudja,hogy mi zajlik itt és szerte a világban is.Lehet,hogy valaki nem tudja úgy megfogalmazni,ahogy akarná,de érzi,amit kell,és látja is.


Amit tehet mindenki: őrizze meg a józan eszét,amíg lehet,mozogjon,és ne engedjen mindenféle befolyásnak,higgyen a saját benyomásainak!

Ami a pontozást illeti,se a lepontozott,se a hasznosnak értékelt válaszok nem hitelesek már.

márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
65%

Ok.akkor most nézd egy kicsit a másik oldalról. Voltak ugyebár bizonyos mRNS vakcinák. Állítólag semmit nem okozhatnak. Mekkora hülyeség már, hogy "beleavatkozna" az ember DNS-be.

Mivel 37 fölött vagyok és terhes el kellett mennem kötelező genetikai tanácsadásra. Mondom, miket kérdeztek.

1. Szülők életkora. Ezt szerintem nem szorul magyarázatra, eleve azért kellett mennem, mert bizonyos genetikai betegségek esélye nő, bizonyos kor fölött.

2. Van-e/volt-e a szülők családjában valamilyen genetikai betegséggel rendelkező személy. Ez is logikus, ha tanultál biológiát, legalább általánosban.

Nos, ezen kívül már csak egy kérdés volt. Kitalálod?😉

Igen. Kapott-e covid elleni oltást, ha igen, milyet. Mi az apám vérvörös f@szának köze van az oltásnak a magzatom genetikájához, ha az enyémhez sincs biztosan köze?🤔 Tudsz erre válaszolni? Azt miért nem kérdezték, hogy kaptam-e mondjuk bárányhimlő ellenit?

Ja, és kapaszkodj meg. Egyéb okból volt genetikai kivizsgálásom még a terhesseg előtt, amiből kiderül, hogy hordozok-e genetikai betegséget. Na, annak eredménye SENKIT nem érdekelt! A veszélytelen covid elleni oltás fontosabb volt.

márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
95%
72,lehet,hogy mégsem annyira veszélytelen. :D
márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:

#73! Én tudom. Nem is vagyok oltott. A kérdezőnek írtam. Ne a vakcina ellenes oldalt nézze, hogy persze, konteó, nézd, még élünk. Nézzük azt, akik azt állították, biztosan veszélytelen. Akkor, mire a kérdés?🤔

#72

márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:

"Akkor, mire a kérdés?"


Arra,hogy azt mondhassa,hogy az oltatlanok csak hülye konteósok.

márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
#75! Nem úgy értettem. Tőlem miért kérdezi a genetikus, ha semmi köze a genetikához az ártatlan oltásnak.
márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
76,jó kérdés.
márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 A kérdező kommentje:
#75 Szíve joga mindenkinek, hogy beoltatja valaki magát, avagy sem! Ha ő úgy látja jónak, hogy nem, akkor ne, csak a veszélyesen barom álláspontjait ne terjessze közösségben, online közösségekben meg pláne ne! Én ebből a témából tényleg kiszálltam, beleértve a megfigyelőpozíciót is! További jó vesézgetést mindenkinek a téma kapcsán, akinek még van ereje hozzá.
márc. 23. 02:04
 79/80 anonim ***** válasza:
89%
Veszélyesen barom álláspontot eddig csak oltásmániásoknál tapasztaltam.Kb. ki akartak nyírni embereket,mert szerintük veszélyeztették őket.
márc. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező: Luc Montagnier veszélyesen barom Nobel-díjas virológusnál biztosan jobban értesz hozzá, ugye?
márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!