Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éreztél már olyat,hogy mindenk...

Éreztél már olyat,hogy mindenkit utálsz, leírnád a saját érzéseidet ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Régebben sem voltam nagyon társasági ember,de jobban/könnyebben elfogadtam másokat.Manapság azonban azt vettem észre magamon, hogy szinte mindenkivel bajom van, olykor konkrétan a hányinger kerülget egyes emberektől, idegesítenek, nincs kedvem kommunikálni szinte senkivel!

Ki érez ilyet és vajon miért?



márc. 28. 06:25
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem, ilyen nem volt velem. Szerintem érdemes lenne ennek kivizsgálni az okát. Pszichológus tud segíteni. Esetleg pszichiáter.


Ne aggódj, nem vagy pszichopata 😉

márc. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Én éreztem ilyet, miután kiszakadtam káros kapcsolatokból, környezetből. Ideges voltam, hogy így jártam, hogy nekem mindenki ártani akart akit ismertem, hogy pechem volt.

Azonkívül idegesített az emberek társasága mert végtelenül buta es rosszindulatúnak látom őket, konformistáknak a végtelenig, mindent csinálnak, amit a média mond

Megpróbáltam segíteni, de nem sikerült, mindenki futja tovább a köreit. Így megundorodtam tőlük

márc. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

#2 én is konformista vagyok, de ez nálam bezáródik a jogi és etikai normák nagyon szigorú, köverkezetes betartásánál.


Eddig még egyetlen hüvelygomba gyógyszert se adott el nekem a TV. Sőt, meg se híztam még a Dove reklám szemét álszent, kiforgatott közlése miatt.

márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
és konkrétan mi az, ami nem tetszik másokban?
márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4#

Legonkább minden!Vagyis semmi nem tetszik,szóval érted🙄

Mindenkiben idegesít valami..

márc. 31. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
de milyen tulajdonságok?
ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában érzem ezt magamon. Én nyitott vagyok mindenkihez, de senki nem nyitott felém. Alapjáraton sok embert nem szerettem azelőtt se, mert volt akik folyamatosan a stresszt okozták nekem. Folyamatosan gyülekeznek az újabb és újabb emberek akiket nem szeretek és nem tudok vele mit kezdeni. Akikkel jóban is voltam azzok is hátat fordítottak. Így van miért utálnom mindenkit, de remélem a jövőben ez még változni fog.
ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Nekem is mostanában elég ember undorom van. Minél jobban idősödok és megtapasztalok dolgokat annál jobban utalom az embereket.

Hogy miért? Mert ma már alig van együttérzés és empátia az emberekben, nem figyelnek oda egymásra. Mindenki a saját sikerét hajkurassza esztelenül. Azok érvényesülnek akik elnyomjak a tobbit. Sokan agymosottak, nem gondolkodnak. Élnek a saját kis világukban. Legyen márkás cipő,márkás ruha stb. Nekem sok ember nagyon felületes és érzéketlen.

Már úgy vagyok hogy legszivesebben elkoltoznék a világ végére mindenkitől távol.

ápr. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!