Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Saját mentális problémámmal...

Saját mentális problémámmal kapcsolatos kérdés.?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a mentális problémám 1-2 éve kezdődött el, fő tünetei illetve hatásai az hogy nagyon sokszor belső fájdalmat, ''égést'' érzek, és az a baj egyáltalán nem tudom kontrollálni. sem gyógyszerekkel, sem semmi mással, viszont egy ideje már szinte alig bírom ki annyira kemény. Nyilván szakemberhez már fordultam, elmondtam mindent amit tudni kell róla, de egyszerűen ő sem jött rá h mi okozhatja ezt. Esetleg bármi tipp?
2022. márc. 12. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Stressz. Szorongás. Nekem 3 évig fájt egyfolytában egy bizonyos ponton, kivizsgáltattam magamat több orvossal, semmi fizikai bajom. A stressz teszi. Azóta hogy kikerültem a stresszes közegből, már ritkábban jön elő, de sajnos nagyon ideges típus vagyok, egyik percről a másikra belobbanhat. Olyankor kell nekem 1 liter víz, meg egy energiaital és találnom kell egy dolgot ami leköt. Nekem ez a nyelvtanulás.
2022. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha fizikai jellegű az égés, az lehet stressz, szorongás, és/vagy neurológiai (ideg) probléma, ezt neuropátiás fájdalomnak hívják. Nekem a lábfejem égett egy időben, idegvégződések tüzelnek. Ha súlyos a fájdalom, akkor neurológust javasolnék, szerintem van rá gyógyszer, de ebben a témában nem vagyok naprakész.
2022. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!