Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi is az a biorezonanciás...

Mi is az a biorezonanciás állapotfelmérés pontosan? Hol végeznek ilyet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik kezedben egy fémbigyó, a másik kezeden pedig az egyik ujjadhoz érintenek egy ilyen másik fémizét és a sípolás erősségéből állapítanak meg az okosok sok mindent. =D Körvonalakban talán segítettem.Nekem természetgyógyász csinálta Sopronban...
2009. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól nézd meg, hogy hova mész... nekem a kozmetikusom ajánlotta, és ott a kozmetikában végezték ezt a felmérést. Nagy átverés volt. Kiadtam rá 6000 forintot, és azóta is siratom: sokkal jobb dolgokat tudtam volna rajta venni. Na mindegy.


Mindegyik végtagomra feltettek egy ilyen bigyót, és nem szabadott őket összeérinteni. Ez hozzá volt csatlakoztatva egy géphez, ahol minden ki volt jelezve, a hormonoktól kezdve a csontozatig minden. A csaj aztán előhozott egy nagy listát, tele idegen kifejezésekkel, ezek állítólag a betegségek és hasonló dolgoknak a listája volt. Rögtön ott kezeltek is, a csaj találomra rákattintott valamire a listában (aztán kiderült, hogy feléről azt se tudja, hogy mi), és elkezdett 'kezelni'. Ez abból állt, hogy valami rezgést vezetett a karomra csatolt bigyókon át, és az engem 'meggyógyított'. Előtte még megemlítettem a csajnak, hogy sok éve köhögök. Rögtön meg is találta az okát: kiderült, hogy maláriás vagyok! Szerintem egyáltalán nem volt vele tisztában, hogy miket hord össze. Azért megkérdezte, hogy jártam-e külföldön mostanság. Egy évvel azelőtt voltam, erre elkezdett bólogatni, hogy bizony ott kaphattam el. ezt is kezelte, ripsz-ropsz, máris makkegészséges vagyok. Igaz, hogy a malária magas lázzal jár, hányással-hasmenéssel stb. ami nekem nem volt, de ezt most félretettük. (azt már meg se mertem említeni, hogy az ember általában nem maláriás egy éven keresztül...) Hát ekkor már biztosra tudtam, hogy egy nagy baromság az egész, de ciki lett volna balhét rendezni, úgyhogy rendes kislányként végigültem a kezelést és a végén leperkáltam a pénzt. Megtudtam még továbbá, hogy csirke helyett disznót kellene ennem, meg hogy igyak sok citromlevet. Ennyi.

2009. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, azt kihagytam, hogy nem ám trópusi országban jártam, hanem Ausztriában. Én azt mondom, hogyha el is mész ilyenre (biztos, hogy csak az én esetem volt ilyen szerencsétlen, kizárt, hogy mindenkit így át akarnának verni), akkor ne fizess a végén, ha valami hülyeséget hallasz. Igenis kérdezz rá, és ne hagyd magad.
2009. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a Vega-teszt? Én ezen voltam, nálam bevált.
2009. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2009. márc. 31. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!