Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csupa kudarc az egesz eletem!...

Csupa kudarc az egesz eletem! Nem tudok kimaszni a godorbol! Egyre tobbszor gondolok a halalra! Hogyan masszak ki ebbol?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 00:02
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

En mikor , hogy! :)

Igen, nem hosszu a konyv, megeri elolvasni, tenyleg erosebbnek erzed magad utana, es sok jo, batorito idezettel!

Legutobb Florence Scovel Shinn-tol a Karmanak van nincs humorerzeke cimu konyvet olvastam, ez is nagyon jo konyv es ezt is le lehet tolteni !

Ezt a konyvet is ajanlom, a kimondott szo erejerol szol mennyire befolyasolhato az elet a pozitiv gondolkodassal a bevonzasrol! amit irtal is, hogy most epp megint az ellenkezojet vonzod be! segit be vonzani az eletedbe amit csak akarsz: penz, baratok, siker, boldogsag!

Sajnos nekem nem jott ossze:) nehez betartani, lehet megint neki esek!

Nezd meg a neten es ha tetszik toltsd le.

2011. júl. 27. 21:21
 22/23 A kérdező kommentje:
Szia! Hogy vagy? jobb a kedved kicsit? nalad van valami valtozas!??
2011. júl. 29. 14:01
 23/23 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]


ezt olvasgattam, mert a könyvig sajnos még nem jutottam, nem szeretek gépen olvasni, de ez is nagyon tetszett :)


A kedvem hullámzó... hol erre, hol arra (pl. időjárás) fogom, de igyekszem örülni minden apróságnak, a negatív dolgokat meg elengedni, más lehetőségem nemigen van, rosszul nem sülhet el :)

2011. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!