Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezt okozhatja idegesség,...

Ezt okozhatja idegesség, stressz, idegi probléma? (több lent)

Figyelt kérdés

Napok óta nagyon rosszul vagyok, nem alszom mert szorongás tör rám )mikor már majdnem álomba merülnék, akkor hirtelen "megijedek", és remegek, hasamba hangyák mászkálnak (vagyis mint mikor stresszes állapotba kerül valaki :P) Tegnap is rám tört, pedig vettem be gyógynövényes nyugtatót. A homeopátiás szorongásra való bogyók segítenek (azt nem tudom, hogy tegnap segített e volna, mert nem mertem a kettőt egyszerre bevenni).

Nagyon zavarnak a fények, ezektől is rosszul lét lesz rajtam, émelygés meg ilyenek :P, meg persze idegesség szerű valami. Olyan ebben a néhány napban, mintha álmodnék, tompábbak a hangok, meg úgy minden :P. Nagyon zavar már. 18 vagyok. Szerintetek ez mi lehet, valóban csak a stressz készített ki ennyire? Ha nem mi lehet? ... amúgy feszít a fejem néha, egyszer a tarkómnál, egyszer a homlokomban, meg a fogaim is, lehet hogy valami betegség jönne ki rajtam de nem tud?


2011. szept. 29. 18:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mondtam én ,hogy nincs semmi bajod :D
2011. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát azért ezis elég :P am mennyi idő ebből kilábalni? ki lehet egyáltalán teljesen? mert már szeretnék újra boldog életet élni :) így nagyon nem jó :P
2011. okt. 3. 19:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha rendbe hozod az életed, vége lesz. Józan ésszel gondold végig miért alakulhatott ez ki. Az "álmodás" érzet szerintem azért, mert nem azt az életet éled amit szeretnél. Lehet hülyén hangzik meg kicsit le egyszerüsítettem de a lényeg szerintem ez. Egyik ismerősömnek legalább is valami ilyesmi volt az oka. Sokat álmodozott, hazament és max gép mögött ülve nézegette a facebookot :D Elég szánalmas volt de most már normális életet él, barátnője is van :D
2011. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hű gyerekek, ez kemény... Látom, jo régi kérdés, illetve téma inkább.. Remelem azóta mindenki rendbe jött. Ugyanezt élem át, azzal a különbséggel, hogy en 31 éves vagyok, es tudom, mi váltja ki ezeket nálam, ideg es stressz, félelem, nemrég atéltem egy balesetet, es sokkot kaptam... Azóta semmi sincs velem rendben. De tudatosan terelem magam más irányba, neha jobb, néha szinte öngyilkosságig parázom magam... De azt hiszem pszichológus lesz a megoldás, mert nem hiszem, hogy egyedül meg tudok küzdeni ezzel. Mellettem van családom, párom is van, de nem akarom oket megijeszteni, es egesz jol tartom magam előttük. De egyedül maradni, magammal, na az a pokol.
2018. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! :) Feltehetően a 2019-es “Maradj otthon” dolog bele rángatott engem is ebbe a csodálatos dologba. Érdekes, hogy egészséges emberként ilyennel kell küzdenem, egy elég nehéz időszakban.. Remélem azóta mindenki “jól” van.
2021. máj. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!