Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet azt elfogadni,...

Hogyan lehet azt elfogadni, beletörődni, hogy 30évesen cukorbeteg lettem?

Figyelt kérdés
Ráadásul úgy néz ki inzulinos! Szinte alig élek,teljesen elvagyok keseredve,úgy érzem,vége az életemnek! Hogyan dolgozzam,hogy nyaraljak,hogyan teljenek a mindennapjaim? Mi van ha megkívánok egy falat csokit,egy szelet kenyeret? Teljesen értelmetlen lett minden körülöttem,pedig tartanom kell magam,hisz itt a kislányom! Hogyan dolgozzam fel?? Segítsetek!
2012. jún. 6. 21:34
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Ezek a leletek,eredmények tavalyi,illetve januári eredmények. Nálad gyakori pisi nelkül jelentkezett a cukor,lehet nálam viszont így! Felek elmenni megméretni,de magától nem oldódik meg a dolog! Még várom a nyaralás végét,aztán majd elmegyek orvoshoz. Bár így sem tudok kikapcsolni,hisz kétóránként wc után rohangálok!
2012. jún. 7. 20:56
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlreagálni, szerintem az nem diabetes lesz. Vagy esetleg viszket a bőröd, hamar sokat fogytál?
2012. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Akármennyit eszem,tartom a súlyom a szülés óta,61kg,se több,se kevesebb. Néha,ritkán viszket,havonta talán egyszer a kezem,de az is az ekcéma miatt,nekem elég durván mutatkozik sajnos ez a bőrbetegség.
2012. jún. 7. 21:45
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyugi, így elég kicsi a valószínűsége :) Én 15 kilót fogytam, mire észrevették.
2012. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Főleg nőknél a gyakori pisilés sok-sok betegség jele lehet.
2012. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
Nah meg a cukorbeteg kezelés előtt sokat iszik, sokat pisil. Nem keveset iszik, sokat pisil.
2012. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom,hogy azért pisil sokat a cukorbeteg,mert a szervezete így üríti ki a cukrot. Hiába,hogy nem iszik sokat. Én egész nap el lennék innivaló nélkül!
2012. jún. 8. 11:04
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
A cukorbetegek rengeteget isznak kezelés előtt, ha kijön ez a tünetük. Napi 6-8 litert
2012. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
De úgy látom te már eltemetted magadat, miközben vszeg nem is vagy cukorbeteg. Nem mintha cukorbetegként el kéne magát temetnie az embernek :D
2012. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
Talán igazad van, talán túl reagálom a dolgokat,nem tudom. Hajlamos vagyok a bolhából... Remélem semmi bajom,eléggé nehéz lenne a munkámat ezzel összeegyeztetni,talán ott is kéne hagynom,amit nem szeretnék.
2012. jún. 8. 11:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!