Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet azt elfogadni,...

Hogyan lehet azt elfogadni, beletörődni, hogy 30évesen cukorbeteg lettem?

Figyelt kérdés
Ráadásul úgy néz ki inzulinos! Szinte alig élek,teljesen elvagyok keseredve,úgy érzem,vége az életemnek! Hogyan dolgozzam,hogy nyaraljak,hogyan teljenek a mindennapjaim? Mi van ha megkívánok egy falat csokit,egy szelet kenyeret? Teljesen értelmetlen lett minden körülöttem,pedig tartanom kell magam,hisz itt a kislányom! Hogyan dolgozzam fel?? Segítsetek!
2012. jún. 6. 21:34
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Már miért kéne ott hagyni a munkát?
2012. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

lehet, hogy ételkostoló,esetleg cukrász, bár nem tudom azok mennyit kóstolnak...


Kiváncsi lettem, írd már meg mi a munkád, amire egy cukorbeteg alkalmatlan?

2012. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Rendvédelmi cégnél vagyok és nem tudom,hogy ez mennyire összeegyeztethető vele. Nem tudom mennyire lenne lehetőségem akár inzulinozni. Na de nem festem a falra az ördögöt...
2012. jún. 8. 13:12
 34/50 anonim ***** válasza:
:o Már hogy ne lenne lehetőséged? Fél perc az egész.
2012. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Mindenesetre abba bízom,hogy semmi bajom sincs. Bárcsak holnapra elmúlna ez a sok pisilés,tudnék neki örülni nagyon!!
2012. jún. 8. 13:50
 36/50 A kérdező kommentje:
Mostmár tényleg odáig jutottam,hogy a nyaralást sem tudom élvezni. Inkább a strandra se mentem le,minek,ha óránként wcért kiáltok. A többiek csavarognak,én fekszem a hotelben. Jó buli...
2012. jún. 8. 14:18
 37/50 anonim ***** válasza:
93%

Neked az agyad beteg.


Semmi komoly bajod, aztán kis szobába zárod magad és sajnálod az életed. Nekem már kórházban lett volna a helyem a cukorbetegségemmel, de azt mondtam nem megyek a saját lábamon, majd ha már visznek.

Átálltam a paleolit táplálkozásra mielőtt még inzulint kaptam volna.

Ha a gyümölcsökkel is óvatosan bánsz, akkor ez egy szénhidrátszegény étkezést jelent.

Most szednem kell gyógyszert, de nem kell szúrnom magam, ez mindent megér!


Azon kívül hogy nagyon sovány vagyok, semmi bajom nincs, a vérképem jó, van energiám, életkedvem, és nem kattogok egész nap a betegségen.

Nem azt mondom, hogy én diétázok, mert beteg vagyok, hanem egészségesen táplálkozom, mert ha úgy táplálkoznék mint a többség, akkor civilizációs betegségek egész sora jönne ki rajtam.


Minden fejben dől el, ez is. Te a lehető legrosszabbul állsz a témához, sajnáltatod magad ahelyett hogy a megoldás keresésére koncentrálnál.


De asszem amiket itt írok neked elengeded a füled mellett, mert te csak azt akarod hallani, hogy "jaj, szegény, milyen rossz neki, együtt érzek veled".


Hát tudd meg, hogy a cukorbetegség a legtöbb emberben ott lappang, annyira rosszak a népesség táplálkozási szokásai. Mindenki magának okozza a bajt, ezért kár itt sírni.


Pont tegnap találkoztam egy csajjal, dicsértem milyen csinos, hosszasan beszélgettünk a világról és nagyon pozitív, kiegyensúlyozott nő benyomását keltette. Feltételeztem, hogy minden oké nála, hiszen a munkáját imádja, a családja csodálatos... erre kiderült, hogy áttétes mellrákja van.

Na ő az, aki rinyálhatna itt a gyakorin. De nem teszi, mert mért tenné. Azt mondta "az élet megy tovább, amíg meg van írva, élni kell".

És 26 éves.


Gondolkozz el légyszíves.

2012. jún. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom,tényleg érdekes,elszomorító és ugyanakkor elgondolkodtató ami írtál kedves utolsó! De mindenki más,máshogy éli meg a jót,rosszat... Nem sajnáltatom magam,mégha annak is tűnik. Számomra nagy probléma ez az egész (egyelőre a sok pisi ),más le...ja. Mindenkinek a saját maga gondja,baja a legnagyobb,legszörnyűbb. Azért köszömöm a választ,mindenképpen van igazság benne!!
2012. jún. 9. 08:45
 39/50 A kérdező kommentje:
Egyelőre orvosnál még nem jártam,nyaralás kellős közepén vagyok. Amit olvastam,onnan tudom,hogy a gyakori vizelés a cukorbetegség tünete. Felfázva nem vagyok,nem fáj semmi. Rosszu érint,szomorúvá tesz,ezért írtam itt,a gyakorin.
2012. jún. 9. 09:21
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem egészen értetted meg amit írni akartam, de mindegy.

A sok pisiről annyit, hogy 1. stresszeled magad és ezért pisilsz sokat, 2 . elkaphattál valamit, ami nem okoz más tüneteket. Elvileg nyaralni vagy valahol, nem?


Figyelj, ha van bajod, ha nincs, meghalni nem fogsz a pár nap alatt, tenni meg úgyse tudsz most egy nyaralóból semmit, tehát élvezd a nyaralást aztán majd utána kivizsgáltatod magad.


És ezt olvasd el:

[link]


És ha nálad még nem alakult ki, akkor is megelőzhető.

2012. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!