Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet azt elfogadni,...

Hogyan lehet azt elfogadni, beletörődni, hogy 30évesen cukorbeteg lettem?

Figyelt kérdés
Ráadásul úgy néz ki inzulinos! Szinte alig élek,teljesen elvagyok keseredve,úgy érzem,vége az életemnek! Hogyan dolgozzam,hogy nyaraljak,hogyan teljenek a mindennapjaim? Mi van ha megkívánok egy falat csokit,egy szelet kenyeret? Teljesen értelmetlen lett minden körülöttem,pedig tartanom kell magam,hisz itt a kislányom! Hogyan dolgozzam fel?? Segítsetek!
2012. jún. 6. 21:34
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
Különben meg az volt a kérdésed, hogy hogyan dolgod ezt föl. A válasz megkaptad, most menj nyaralni!!!!!
2012. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van mindenben! A gond csak az,hogy a nyaralás előtt 2 nappal már elkezdődött a pisi dolog. Csak akkor azt hittem felfáztam,vagy bármi más!
2012. jún. 9. 10:56
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
De nem lesz veled semmi baj a nyaralás alatt, ha más tüneted nincs. Nem fogsz 1-2 hét alatt elpatkolni.
2012. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a gyermeked nyaralását ne rontsd el a felesleges stresszeléssel, majd idegeskedsz ha tényleg baj lesz.
2012. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Megpróbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz,és a fejembe vésni,hogy a pisilés nem csak cukor miatt lehet. Hátha ettől majd tényleg jobban érzem magam,remélem! Hála égnek,a lányom tökéletesen érzi magát!! Nemrég rokonok csatlakoztak hozzánk,megkérdezték hogy vagyunk,elmondtam,és rám legyintettek. Mondván,hogy pörgetem magam,nincs semmi bajom. Legyen igazuk! Köszönöm a válaszokat,és szép nyarat kívánok Nektek!
2012. jún. 9. 14:46
 46/50 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ismét én. Miután hazatértünk a nyaralásból,a hónap közepe tájékán,megjött a havim,majd rá 1-2 napra elmúlt a sok pisi. Megörültem,hogy tuti valami más,nem cukor. Majd dolgoztam pár hétig,semmi bajom,erre pár napja megint elkezdődött,hogy alig iszok de csomószor pisilek. Most ismét szabi,nyaralás holnaptól,kezdődik minden előlről...
2012. júl. 4. 14:51
 47/50 anonim ***** válasza:
Idióta vagy kérdező, egy nagyon nagy szamár. Azóta nem voltál dokinál? Ahelyett, hogy itt sírsz és megint kezded elölről a hülyeségeidet már megjártad volna az orvost. A férjednek meg igaza van(bolhából elefánt...) a gyerekedet meg sajnálom, kíváncsi vagyok mikor fog elmenekülni tőled ilyen paranoiás képzelgések és a fölösleges felhajtások miatt.
2012. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ezt jól megkaptam,lényegét tekintve igazad is van! Nem mentem dokihoz,mivel elmúlt a sok pisilés,és félek is nagyon, gondoltam nem lehet nagy gond ha elmúlt,örültem,megnyugodtam . De e hónapban kötelező orvosi szűrésem van,mint minden évben,így ha tetszik,ha nem vérvételre kell mennem! Legalább a szabi/nyaralás alatt nem kapok szívbajt,ha meglátnám a vc eredményt. Ráérek utána... Hülye vagyok,szamár,paranoiás,talán igazad van! Egy bajom van,félek,és a legrosszabb dolgok járnak a fejemben! De 2 hét múlva kiderül,kötelezően!
2012. júl. 4. 15:35
 49/50 anonim válasza:
Nagyon elszomorítottak ezek a válaszok. Nem értem, miért ne kérhetne szegény lelki támogatást, amikor eleve maga alatt van? Miért kell lehurrogni? Miért kell leidiótázni? Eszem megáll az ilyen utálatos emberektől....
2021. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Hogy vagy azóta?

Én is lehet ilyen helyzetbe kerülök!

2022. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!