Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akinek falásrohama szokott...

Akinek falásrohama szokott lenni (evészavarosok), mennyi pénzt költ a falásrohamokra?

Figyelt kérdés

Anorexiásokat, evészavarosokat kérdeznék:


mennyi pénzt költötök egy falásrohamra? Vagy költötök rá egyáltalán? A családotokkal éltek? Mennyi idősek vagytok?


Ha költötök rá, akkor mit dolgoztok?



2017. ápr. 30. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Már a kérdés is ostoba.


Anorexiás nem fal.

2017. ápr. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 ó, dehogynem. Mondjuk náluk sokszor egy normális adag étel elfogyasztása is falásrohamnak számít.


Kérdező, nem költök rá általában, mert a családommal élek. 17 éves vagyok. Ha otthon ér a falásroham, bármit megeszek, amit találok, sokszor már lejárt ételeket is. Ha hazafelé menet jön rám a zabálhatnék, 1000-2000 forintot elverek (ennél több nem szokott nálam lenni), de arra is volt már példa, hogy gyorsétteremben mások maradékát ettem meg. Bulímiás vagyok 5 éve.

2017. ápr. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs sok pénzem, igy inkább a mennyiségre megyek.

Pl. egy kilo kenyér, vagy három zacsi tészta valamivel... olcso de sok legyen :)


Amugy most már gyógyulok, heti kétszer van max roham, egy éve még minden hétvégém csak ezzel telt.


Egyes, anorexiás is fal, de még mennyire.

2017. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem merem összeszámolni, szerintem szinte az egész fizetésem elmegy a falásrohamra. Másra nem is költök, csak arra ami életbevágó. Pl. imádtam shoppingolni, vagyonokat költöttem márkás ruhákra (és úgy alapjáraton a külsőmre). Most már évek óta nem vettem semmit, a régi elkopott ruháimban járok, egyszerűen nem érdekel, minden energiámat elvonja ez a betegség. 22 éves vagyok, a szüleimmel élek, hitelügyintéző vagyok.
2017. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez a kérdés még akkor lenne érdekes, ha mindenki leírná azt, hogy:

- hány éves,

- hány centi,

- hány kiló

- és mennyit költ erre, illetve miket eszik meg :D

2017. máj. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #5, 17 vagyok, 175 centi magas, 60 kiló. Sok közöd van hozzá.

Honnan tudjam? Egy falásroham nem olyan, hogy kirakom magam elé a doboznyi kekszemet, és elrágcsálom. Sós, édes, sós, édes, egy lábosnyi tészta, egy kalács, egy maroknyi pogácsa, több tál müzli...és a sor folytatódik. Teljes a kontrollvesztés.


Elnézést az offért.

2017. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akár 4- 5- 6 ezer forint is lehet amit elköltök.
2017. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!