Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt/még mindig az EVÉSZAVAROS...

Volt/még mindig az EVÉSZAVAROSOK! Ezek az adatok szerint mit gondoltok az alakomról?

Figyelt kérdés

170 centi vagyok 54-56 kg között mozgok és 17 éves vagyok.


Régebben én is evészavaros voltam (anorexiás a zárójelentésem szerint), de azóta rendesen eszem..


És a véleményeteket szeretném kérni, ahhoz hogy eldöntsem, hogy ezt a súlyt hová rakjam. Tegyek e valamit.. (emésztés helyreállításához vannak esetleg tippek?)


Csak mert én ezt most soknak érzem, de mivel testkép zavaros voltam ezért nem tudom hogy akkor most tényleg e.. Ha igen esetleg javaslataitok vannak?



2013. febr. 4. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez pont jó szerintem. Emésztés helyreállítása? Kímélő, könnyű ételek.
2013. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, nem kell fogyóznod!
2013. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gratulalok hogy sikerul lassan kikecmeregned! Jo neked en sajnos meg mindig kuzdok vele... 46rol 52re sikerult felhiznom de ha ennel tobb feljon egybol jon a veszharang es fogyok megint:/ 177cm vagyok...


Szerintem most pont jo sulyban vagy ezt tartsd meg es sportolj:) de inkabb erosits mint kardiozz vagy aerobozz

Ami az emesztest illeti... en nagyon nagyon sok zoldseget eszem/ettem de ha nincs ballaszt anyag meg mindig gondok vannak.. szoval en a helyedbe elkezdenek enni barna rizst, teljeskiorlesu kenyeret illetve zabkasat!! En a nemet fekete kenyeret vagyok hajlando csak megenni azt is nagy ritkan mert az 100% tk nem csak reszben.. illetve a barna rizs is eleg magas GIs de neha az is kell a valtozatossag kedveert:) de a ZAB!! az a legjobb:) nagyon egeszseges es ugy kipucol hogy csak na! zab+sok zoldseg tokeletes es hidd el egy grammot nem fogsz hizni vagy ha megis ugy erzed akkor csak csokkentsd az adagot!! En a gyumolcsel tovabbra is ovatosan bannek mert konnyen zsirosodast okoz foleg eveszavarbol felgyogyuloknal (jojo miatt). Ettol fuggetlenul sok sok feherje:)

2013. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah es ne felejts el zsirt is bevinni a szervezetedbe!! Az sokkal fontosabb mint a szenhidrat!! Nekem nagyon sok hianybetegsegem alakult ki a zsirhiany miatt szoval arra azert odafigyelek!!! Egyel olajos magvakat az nagyon egeszseges es finom is:) napi 20g tizoraira
2013. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Még ha pár kilót hÍznál,az se lenne sok.Fogynod semmiképp nem kell.Natúr joghurt fogyasztása is segit az emésztés helyreállitásában,könnyű ételek,kevesebb édesség.
2013. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azt hogy bárcsak én is annyi lennék!:( (173 cm és 62 kg)

pont tökéletes ne fogyjál! :)

2013. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a sok hasznos gondolatot!! :)

Akkor a lényeg hogy így pont jó :) És azt hiszem a bmi szerint is de megnézem majd.. :)

Tényleg nagyon köszönöm mindenkinek, főleg hogy rendes választ adott.. És minden tippet kipróbálok. Még azt a fekete kenyeres cuccost is.. :D :)


Minden jót! :)

2013. febr. 5. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!