Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evészavarosok (főleg anorexiás...

Evészavarosok (főleg anorexiások) : mit, mennyit, mikor esztek? (bővebben több, a diétámmal kapcs)

Figyelt kérdés

Mit szoktatok enni a nap folyamán?

Max mennyi kcal?

Hogyan készítitek el az ételeitek?

Hány cm/kg vagytok és fogytatok e?

Mik a tiltólistás kaják nálatok?


Proana diétát folytattok e?

Mi róla a véleményetek?


Tudom, hogy veszélyes, de már most rendszertelenül eszem, több okból kifolyólag, de még mindig elég dundi vagyok, gyerekkori hájaim vannak a combomon, derekamon, karomon, még a hátamon is a melltartóvonal bevág. :/


Tornázom a suliban, de fájnak a térdeim, így nem tudok mindent megcsinálni.

Nagyon szeretnék vékony lenni, anyukám és húgaim is vékonyabbak nálam, pedig húgaim is ducik voltak kicsinek.


Már nem eszem kenyeret, édességet, nem iszom üdítőt, csak vizet meg teát, a hústól valamiért undorodom. Kb 3 hónapja rizsköretet délben, este pedig kefír vagy natúr joghurtot eszem, ha van zöldség, azt rágcsálom, ha nagyon éhes lennék. Valamennyit már leadtam így, kisebb a farmerméretem.


Ez anorex diéta, veszélyes, vagy még nem?

Jó ez így?

A húsra nem fogok visszaszokni, az nem megy. Helyette mit egyek?



2014. ápr. 30. 17:07
 1/6 A kérdező kommentje:
ja, amúgy 17/L vagyok, a húgaim 14 és 12 évesek, sose mondtak le ennyi mindenről, mint én, ugyanúgy étkeztünk, mégis sokkal vékonyabbak lettek az utóbbi években, én az ő korukban dupla akkora voltam :S
2014. ápr. 30. 17:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam tényleg anorexiás, 29kg 170cm-hez.

Én nagyon sokat dolgoztam mellette, így égettem a kalóriákat.Reggelire ettem 2 szelet toast graham kenyeret-1db 56kcal, közte 2 szelet csirkemell sonka-20kcal, 1 szelet mozzarella light sajt-30kcal, uborkaszeletek-20kcal


Tíóraira 1db alma-100kcal


ebéd zöldségleves-kb-200kcal


vacsora kefír 100kcal


ez mellett iskolába jártam, itthon tornáztam, 1 óra bicikli



Hús helyett egyél tojást-sokféleképpen elkészíthető

főtt tojás, tükörtojás, rántotta, lágy tojás, salátákba szeletelve, tojás leves


Túró is jó lenne.

2014. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
50%

én nem vagyok anorexiás de én is nagyon meggondolom mikor mit eszem :)

reggelire egy csomag jó reggelt keksz

ebédre : hát ami van itthon (főleg főzelákek de sokszor szendvicset eszek - barna kenyérből vagy korpás zsemléből )

és délutén meg este már nem eszek

én 8 kg-ot fogytam 3 hónapja és azzal hogy igy eszek tudom tartani :)

üditőt nem iszok , fehér tésztás dolgokat sem eszem , és éddességet sem eszek :D

amugy 17 éves vagyok 52kg és 172 cm

2014. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 - Inkább az a gond, hogy nem gondolod meg jobban mit eszel.
2014. jún. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 arimyevery válasza:
Én 13 évesen csöppentem bele az egész anorexia dologba,és még mindig benne is vagyok,iszonyú hosszú es szenvedős folyamat. Nem kívánom senkinek a világon. A mostani étkezésed szerintem nagyon jo,hidd el ha igy folytatod és mellette sokat sportolsz meg fog látszani! Vagy próbáld ki a vegánságot
2015. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van itt még valaki?
2021. febr. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!