Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyógyult anorexiások/evészavar...

Gyógyult anorexiások/evészavarosok! Nektek mennyi idő "normális" evés után jött vissza a menzeszetek? És hány kilónál?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja sokkal többet eszem(legalább 800 kalóriát egy nap),mint előtte,és hízok-hízok-hizok,de még mindig semmi :/ Mit csináljak,hogy visszajöjjön? És miket/mennyit egyk,sportoljak,h csak minimális mennyiséget hízzak?

2014. ápr. 6. 10:22
 1/7 anonim válasza:
Én kvázi nem eszek, és már ez a negyedik hónap, amikor nem jött meg. De ez tőled függ, mindenkinek máshogy, nekem kb. 2-3 havonta jön meg...
2014. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 1 éve eszek normálisan és 4 éve nem jött meg.
2014. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekem is volt hasonló problémám :( jártam vele nőiorvoshoz... kaptam injekciót, hormontablettát - de nemnagyon segített... végül fogamzásgátló hozta rendbe a dolgokat
2014. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 2,5 évig voltam anorexiás, kb. 3 éve minden oké,de ennek ellenére máig nincs:/

18/l

2014. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 4 éve vagyok anorexiás, ebből 2,5 évig nem volt meg, 1 évre kigyógyultam, akkor kb. fél évig megvolt, azóta megint nincs meg. Abban a rövid időben, míg gyógyult voltam, spontán rendeződött nekem a súlyommal együtt, aztán ahogy visszafogytam, újra elmúlt. De annó szeptemberben kezdtem gyógyulni, és áprilisban jött meg először, szóval jó fél évbe telett, mire rendeződött, holott a súlyom már január-február környékén teljesen normális volt. Idő kell neki.
2014. dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 arimyevery válasza:
Nekem most jott meg,szedtem egy gyogyszert,a neve: PROVERA es nekem ettol megjott,azutan pedig szednem kellett egy cseppet,ami folyamatban tartotta az egeszet: GYNEX csepp.
2017. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mem 800-at kéne enned
2017. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!