Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Xanax függőség?

Xanax függőség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. olyan 3-4 havonta vagy ha nem tudok aludni este beveszek mindig 0,50 max 0,75mg mg körüli xanaxot. 2 részben mindig mikor felriadok. Utána pár napig ha beáll az alvás simán megy nélküle de ilyenkor ez állítja helyre. Ez még nem függőség ugye? :) Volt hogy fél évig se szedtem . 2 levél 0,25 ös 1 évig elég , ha nem tovább :) Köszi előre is a válaszokat

2017. szept. 10. 10:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
90 darabos 1mg-ost "szoktam venni", abból szedtem 40 darabot naponta. A Zolpidem akkor jó, ha elaludni nem tudsz, ha éjjel fel is ébredsz, akkor jobb a Zopiklon.
2017. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
#10 jó szándékát meg nem kérdőjelezve, nem értek egyet vele. Én már gyakorlatilag minden pszichoaktiv gyógyszert szedtem. Benzodiazepineket, antidepreszánsokat, antipszichotikumokat, Z szereket. A Zopiklon és a Zolpidem sokkal "lágyabb" szerek, mint a benzók. Sajnos nagyon nagy tapasztalatom van ezen a téren. Kivételek pedig nincsenek, hidd el!
2017. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
#10 es köszi de kihagyom. #11 Ez durva , mennyi idő alatt jutottál el ide? Csak zoldipem van itthon meg xanax 0,25 mg os. #12 Tudom hogy nincsenek kivételek könnyű rákattanni. Ezért is irtma ki ide hogy ez még nem meríti ki a függőség fogalmát?
2017. szept. 10. 12:24
 14/33 anonim ***** válasza:
Továbbá azt írja, hogy nincs problémája vele. Sokáig én azt kittem, aztán mire észbekaptam, már pörgött velem a láncoshinta.
2017. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Pár év lehetett, az a durva, hogy nem is emlékszem rá mennyi. Meg úgy általában kiesett pár év. Ha más értelme nem is volt, legalább annyi, hogy mások tanulhatnak a hibámból.


Azok alapján, amiket leírtál, még egyáltalán nem vagy függő, és ha odafigyelsz, nem is leszel.

2017. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nem is szeretnék . 3-4 napig szedem ilyenkor este , de utána hónapokig semmi. Csak haverom rámhozta a frászt , néha kicsit hopichonder tudok lenni.
2017. szept. 10. 13:25
 17/33 anonim ***** válasza:

En is az 1mgost toltam, kb 10utan gyomormosás volt a vege. A 40az mar aztaaa.

Ettem melle mirzatent, vagy 2es rivót is. Hat en nem ajánlom egyiket se. Nem volt egyszerű lejonni rola es en meg olcson/ könnyen megúsztam. Lehet jo az az altató amit írtatok, bar en nappal ettem azt is. Életem legjobb döntése volt h letettem. Amikor végleg abbahagytam az uccso ketto a mirzaten + frontin volt amit épp irtak a pszichiatrian. En nem szaroltam. Halottak napján ugy döntöttem soha tobbet nem veszek be ilyet. Nagyjából 1 hetig ugy ereztem magam, mint egy darab sz@r. Nem aludtam, nem ettem. Hat ez volt 7eve ahogy irtam. Es tenyleg elhiszem, hogy kipróbáltal mindenfele praktikat, de meg mindig jobb agyban elrendezni es elhinni, hogy menni fog mint szedni. 13-15evig szedtem ezeket.

2017. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Szívesen! Teljesen megnyugodhatsz, de azért próbáld meg végképp elhagyni a Xanaxot! Hogy más, aki nem orvos mit mond, azzal ne foglalkozz! Nagyon kevés embernek van akkora tapasztalata ezekkel a szerekkel, mint nekem.
2017. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Napi 40 mg már az a szint volt, amit nem lehetett abbahagyni egyedül, mert akár életveszélyes állapotba is kerülhettem volna. Pláne, hogy szedtem mellé Rivotrilt, Eunoctint, Lendormint, Gerodormot, Signopamot, Dormicumot, mikor mit tudtam szerezni.
2017. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
...Aztán 1 évig jártam az addiktológiára.
2017. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!