Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valószínű mániás depresszió...

Valószínű mániás depresszió bipoláris személyiség zavarral társulva?

Figyelt kérdés
Gyakran szorongok (kezem tördelem, körmöm rágom, utálok emberek közé menni), van hogy kamuzok csak ne kelljen suliba menni, utálom a rosszindulatú osztálytársaim, szeretem a magányt, introvertált vagyok, de van mikor exovertáltra váltok és ambíciózus vagyok hetekig. Egyébként gitározok 2 hónapja és már olyan gyorsan haladok benne, van több saját dalom és imádom ezt a hobbit. Szélsőséges világnézetem van, pontosabban az, hogy szarnak látom az egész életet, egy elbaszott rendszer szerintem. Nem tudok aludni, étvágyam sincs, sokat foglalkoztat a halál. Érzelmi hullámokat vettem észre a napokban egyre durvábban. Tegnap délután még meg akartam halni, este meg mindenkit szeretek érzésem volt, mintha egy hullámvasút lenne az érzelmi világom.

2016. nov. 18. 10:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és erősen önbizalomhiányos vagyok (17/F voltam.)
2016. nov. 18. 10:11
 2/13 anonim ***** válasza:
Pszichológussal kellene megbeszélned, ha másért nem hogy megnyugodj, nincs baj veled.
2016. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, valószínű inkább, hogy kamasz vagy. Régen is sok kamasz volt így, csak akkor még nem volt internet, hogy mindenki diagnózist állítson fel magáról. Az általad leírt dolgokat kb. minden kamasz érzi, átéli, totál tipikus minden. Foglalkozz sokat a hobbiddal, az nagyon jó irány! Nyugi, el fog múlni ez az időszak!

32/N

2016. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mind a 2 kommentelőnek. :)
2016. nov. 18. 11:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A mániás depresszió, és a bipoláris zavar ugyanaz!

(zavarról akkor van szó, ha a diagnoszta nem biztos a dolgában)

2016. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
én is szarnak látom az életet, mivel az is... fölösleges szenvedés
2016. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
17/F vagyok és ugyanígy látom de megszoktam h ez a normális. Gondolom hogy egy pszichológus is ezt mondaná. Azért van mert magasabb a hormon szint ebben a korban és a suli stressz ezért jobban kikészít. Nyugi jobb lesz (nem tudom csak gondolom).
2016. nov. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6 Üdv a klubban.
2016. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Waff ***** válasza:
2 hónapja gitározol, és már saját dalokat írsz? Akkor már csak azért is érdemes élned mert egy zseni vagy!
2016. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a kommenteket! :)

#9-es Nem mondanám magam zseninek csak magas iqv-val és lexikális tudással rendelkező személy (ez egósan hangzott), és úgy érzem óriási hatással van a Nirvana, de leginkább Kurt Cobain az életfelfogásával, és a zenéjével egyaránt.

2016. nov. 25. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!