Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valaki itt, aki gyógyszerm...

Van valaki itt, aki gyógyszermentesen él?

Figyelt kérdés
Szeretném megváltoztatni az életemet azáltal, hogy kizárok mindenfajta gyógyszert. Egy rossz tapasztalat alapján teljesen elriadok mindenfajta gyógyszertől, lassan már fóbiám lesz tőle, viszont kellenek alternatívák, mert elég gyengécske immunrendszerem van. Gyógynövények és egyéb házi módokra gondoltam, de felmerült bennem a kérdés, hogy van-e valaki, aki egyáltalán nem használ semmiféle gyógyszert. Én nem tartom nehéznek megvalósítani, de érdekelne más véleménye is.
2020. dec. 27. 12:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha indokolt az antibiotikum nyugodtan vedd be.

Aztán Normaflor a bélrendszer helyreállítása végett.

Az antibiotikum csak akkor káros,ha indokolatlanul mindenre azt szeded.

Ha erre lenne szükségem,bevenném.

Utána viszont tényleg ráerősítenék az immunrendszeremre.

Nagyon régen volt egy tüdőgyulladásom.Akkor természetesen, gyógyszert szedtem.Anélkül lehet nem élnék.

Szerencsére gyógyszerek nélkül élek.De van amit nem szabad antibiotikum nélkül hagyni.

Komoly szövődmények kialakulását meg kell akadályozni.

2020. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ahogy felettem írták, az antibiotikum teljesen biztonságos, ha indokolt esetben szeded, és ha betartod a betegtájékoztatóban leírtakat. Vannak betegségek, amiket egyszerűen nem lehet másképp legyőzni, csak gyógyszerekkel. De egyébként egyénfüggő is, pl. én nem szedek be gyógyszert csak úgy egy kis fejfájásra vagy görcsre vagy akármire, de sose néznék le senkit, aki igen, mert mindenki másképp reagál a gyógyszerekre és a gyógynövényes készítményekre. Sose tudhatom, hogy ami nekem csak egy enyhe görcs, az másnak esetleg nem elviselhetetlen fájdalom-e. Vagy sokan vannak olyanok is, akik allergiásak valamilyen gyógynövényre, így nem feltétlenül tudják gyógyszermentesen kikúrálni magukat. Másrészt pedig attól, hogy valami természetes, még nem biztos, hogy biztonságos, és attól, hogy valami mesterséges, még nem biztos, hogy káros. A gyilkos galóca is 100% természetes, mégse egészséges megenni.
2020. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!