Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mért van az, hogy akik nem...

Mért van az, hogy akik nem hisznek a homeopátiában, azok lenézik azt akinek viszont hatott?

Figyelt kérdés
Én asztmás voltam, meggyógyultam. Allergiás voltam, meggyógyultam. Covidból kigyógyultam 4-5 nap alatt. Jó, lehet, hogy placebo, de akkor is MIÉRT KELL AZ ILYET HÜLYÉNEK NÉZNI??

2022. máj. 3. 22:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Hát mert hülyeség.
2022. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Há mert már bebizonyosodott, hogy a homeopátia hülyeség.
2022. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy hülyeség-e. De ha neki hat, és jól van tőle, egészséges, akkor miért kell hülyének nézni??
2022. máj. 3. 23:13
 4/27 anonim válasza:
39%
Mert azt hiszi, hogy valami spirituális izé. És az ilyeneket a mai világban (főleg Magyarországon) nagyon lenézik. :(
2022. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kérdező. Van olyan, hogy placebó hatás! Hittél benne és hatott.


Nekem nem használt.


Aztán láttam, hogy egy élő reggeli műsorban egy orvos bevesz egy egész üvegcse homeopátiás nyugtatót. Szerinted lett valami ezután? Ha benzodiazepin származékból veszel be egy doboz nyugtatót, akkor alszol 2 napig, ha túléled.

2022. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Mert semmit nem ér, csak placebó.
2022. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#6 de attól még maga a személy is hülye? Ha igen, akkor miért?
2022. máj. 3. 23:22
 8/27 anonim ***** válasza:
65%
Hát mert buta. Mert elhisz valami sültbaromságot.
2022. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
55%

Placebo hatás csak akkor van, ha az illető elhiszi, hogy a cucc hatni fog. A homeopátiával az a baj, hogy kb. egy másodikos gyerek van azon a szinten, hogy bizonyítani tudja, a dolog szembemegy a tudománnyal, vagyis nem működhet. Tényleg akkora alapvető baromságra alapoznak, hogy azon sírni lehetne.

És pont ez a kérdésed lényege: aki elhiszi a homeopátiát, az nagyon hülye.

2022. máj. 4. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Kései Sirató ***** válasza:
76%

Maga a személy azért hülye, mert pénzt ad olyanért, ami annyit ér, mint 1 pohár víz.


Nem ismered azt a viccet, hogy tessék 1 csésze kávé!?

- EZ víz.

- Nem víz, ez homeopátiás kávé.


Szóval semmit sem ér a 2000-szeres hígítás, mert pontosan ugyanannyi, mintha semmit sem vettél volna be. Még a C vitamin is többet ér.

2022. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!