Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Depresszió?...

Mi lehet ez? Depresszió? Pánikbetegség? Mit tegyek, hogy elmúljanak a tünetek?

Figyelt kérdés
Minden 2,5 éve kezdődött, amikor ugyanis rosszul kaptam a levegőt, nehézlégzésem volt. Mintha ráléptek volna a mellkasomra vagy valami súlyos dolgot ráhelyeztek volna. Voltam mindenféle kivizsgáláson és semmit nem találtak... Nem olyan régóta elkezdett fájni a fejem, szédültem, hányingerem volt. Az egy időre elmúlt, de most megint kezd jelentkezni. Hányingerem van, nincs étvágyam... Egy nap alig eszek valamit. Gyakran van halálfélelmem, nem bízok meg úgy igazán senkiben, nem szoktam elmondani semmit senkinek. Mit kéne tennem? Pszichológushoz menni?:\ Az a baj, hogy benne se bíznék meg és nem bírnám neki elmondani a porblémáimat. Szerintetek mit tegyek?
2011. szept. 23. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Pedig a pszichológusban teljesen megbízhatsz.Nem fogja tovább pletykálni senkinek, amit neki mondtál.Nem is érdeke ez.Lehet depresszió, pánik is lehet, de a kettő együtt is.Hidd el, jobban fogod érezni magad, ha elmondod valakinek és hagyod, hogy segítsenek!
2011. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem depresszió, de nem is pánikbetegség. Inkább szorongás lehet, amit, ha időben nem kezelnek könnyen pánikbetegség lehet belőle, vagy hasonló súlyosabb pszichés probléma. Mindenképpen fordulj pszichológushoz.
2011. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy pánikbetegség. Nyugodtan fordulj pszichológushoz! Biztosan találsz olyat, aki szimpatikus neked, és meg tudsz bízni benne.
2011. szept. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég közel áll a pánikbetegséghez. Pszichológus mindenképpen, de pszichiátert is felkeresnék! Nem kell félni tőlük, segíteni fognak, sok az ilyen beteg. Tehát amit tegyél, hogy már ne keress más utat hogy mit tegyél, mindenképp amit a többiekkel javasoltunk!
2011. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Gyógyulj meg mihamarabb! mejutka
2011. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót a háziorvosodtól. Ez elég súlyos tünet. Beutalót fog adni oda, ahová ő jónak látja. Kénytelen leszel megbízni az orvosban, ha meg akarsz gyógyulni. Nekem ugyanilyen tüneteim voltak. Ha nam tudsz enni, az nagy baj, az nem csak egy kis hangulat ingadozás. Ne várd meg, hogy pszihiátriára utaljanak. Én hat hónapig szedtem antidepresszánst és nyugtatót. Teljesen meg lehet gyógyulni. A lehető leghamarabb keress fel egy orvost, mert több tüneted id lehet ha nem kezelnek.
2011. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
nem viccelek, te meg vagy atkozva. tudom h hulyesegnek tunik, de sajnalattal kozlom, en ugy gondolom, h egy arto lelek tapadt rad. azon a modern orvostudomany nem tud segiteni. keress fel egy hozzaertot. lehet h meg olcsobban is kijossz, mintha pszihologushoz jarsz feleslegesen
2011. szept. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ártó nem létezik mejutka
2011. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt hiszem, PONT arra van szükséged, hogy elmondd végre a sok, magadban tartott problémádat...

A baj kezd nagy lenni, itt az idő lépni. A pszichológus hivatalból tart titkot, és azt a munkát választotta, hogy mások problémáival foglalkozik. Megbízhatsz benne.


Vagy első lépésben felhívhatsz valami lelkisegély vonalat, ott név nélkül beszélhetsz. De ez csak egy rámelegítés arra, hogy személyesen elmész a pszichológushoz...


Sok sikert, gyógyulj meg!

2011. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!