Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 15 vagyok. Az orvos azt...

15 vagyok. Az orvos azt akarja hogy szedesse ki anyám a mandulámat, mert évente 3x begyullad. Viszont én nem akarom, és nem engedem. Megtehetik hogy erőszakot alkalmaznak?

Figyelt kérdés

Anyám azt mondja erről ő dönt nem én, és ő ki akarja szedetni, de ez az én testem...

Van egy természet gyógyász ismerősöm, ő 30 éves, és az internetről ismertem meg. Ő szerinte nincs semmi baja a mandulámnak, és szerintem sem, csak sokkal több vitamint kellene ennem, és gyógyteákat, meg persze vigyázni.

Szal az lenne a kérdésem, alkalmazhatnak e erőszakot, ha én nem akarom, mert ha igen, akkor felkészülök rá. 5 évet boxoltam , a padlót is feltörlöm a dokival ha kell.


15/f



2012. ápr. 5. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam hogy a koponyatörést azt természet gyógyász orvosolja, nyilván ott sajnos muszáj, az élete érdekében megműteni, stb... de ne hasonlítsd már a kettőt össze, mert 2 extrém különbségeket magéban hordozó dolgot állítasz egymás mellé. Nálam az a baj hogy érzékeny a mandulám, begyullad. a természet gyógyász megpróbálja megerősíteni a szervezetet, a vitaminnal, gyógynövénnyel, helyes táplálkozással, és így megóvni a további gyulladástól.
2012. ápr. 5. 19:27
 32/73 anonim ***** válasza:
50%
Hát előfordulhat, nem mondom, hogy nem. Mondjuk az is biztos, hogy sok függ a neveléstől :) :) Azt írtad, hogy nincs apád? Akkor valószínűleg azért ilyen nagy a szád, tini vagy, most még úgy, ahogy elnézik, de később már nem lesz mire fogni ezt a viselkedést. Ha tényleg azt akarod, hogy a felnőttek komolyan vegyenek, akkor ne égesd már magad itt azzal, hogy hisztizel. Mert ez az. Inkább tedd össze a két kezed, hogy anyád jót akar neked.
2012. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
50%
Jah meg a helyes táplálkozásos sztorid már ott megbukik, hogy vega vagy...Talán kéne húst enned meg tejtermékeket...
2012. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 A kérdező kommentje:
tudod mit, össze teszem a két kezemet, jót akar nekem, örülök, de ebbe nem megyek bele akkor sem ha ő erősködik. ennyi. lelehet zárni?:)
2012. ápr. 5. 19:30
 35/73 A kérdező kommentje:
Az emberi szervezet nem igényli más állatok emlőjéből kiszipolyozott váladékot, és más állatok pörkölt szöveteit. az ember, bélrendszerileg is, fogazatilag is, NÖVÉNY EVŐ, maximum kisebb bogarakat lenne szabad megennünk....
2012. ápr. 5. 19:31
 36/73 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy akkor se értem, hogy miért ellenzed ennyire?? Abba belegondoltál, hogy már csak azért is jobb lenne most kiszedetni, mert ahogy idősebb leszel egyre veszélyesebb lesz ez a rutin műtét? És a felépülés is fájdalmasabb meg hosszabb lesz. Ha már az egészséged miatt nem aggódsz, legalább a fájdalmat képzeld el.
2012. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
78%
Tévedsz! Az ember MINDENEVŐ ;)
2012. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
73%
Biológia órára jársz amúgy??? A növényevőknek redős zápfoga van az embernek gumós zápfoga, mert mindenevő. Úristen...
2012. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
72%
38. válaszoló! Mit vársz egy 15 éves gyerektől, aki mindent verekedéssel akar megoldani? Valószínűleg biosz órán facebook-zik tanulás helyett.
2012. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
100%

"Mellesleg apám az nincs."

Látszik... de gyerekszobád se nagyon. Hiányzik rendesen a képedről pár(száz) atyai pofon, attól vagy ennyire elkanászodva és elszállva magadtól.


" a természet gyógyász megpróbálja megerősíteni a szervezetet". Ja. Kulcsszó: megpróbálja. Aztán vagy sikerül 1 hónapra tünetmentesnek lenned (ami agy a kuruzslónak köszönhető, vagy nem, lásd: placebo-hatás), vagy nem.

Az orvos meg "próbálkozás" helyett kezel, megszüntetve ezzel sok más leendő betegséged gócpontját is, ráadásul egyszer és mindenkorra megoldva a problémát.


Gondolom, ha a fogad lyukas, széttört, fáj, mint a fene, akkor is a kuruzslóhoz mész, hogy az általa immun-erősítőnek "becézett" hatástalan vackaival "kezeljen" ahelyett, hogy elmennél egy fogorvoshoz, aki -ha kell- kihúzza (műtét!) a fogad.


Áh.. jól írta valaki: tényleg tajgetosz-pozitív.

2012. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!