Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 15 vagyok. Az orvos azt...

15 vagyok. Az orvos azt akarja hogy szedesse ki anyám a mandulámat, mert évente 3x begyullad. Viszont én nem akarom, és nem engedem. Megtehetik hogy erőszakot alkalmaznak?

Figyelt kérdés

Anyám azt mondja erről ő dönt nem én, és ő ki akarja szedetni, de ez az én testem...

Van egy természet gyógyász ismerősöm, ő 30 éves, és az internetről ismertem meg. Ő szerinte nincs semmi baja a mandulámnak, és szerintem sem, csak sokkal több vitamint kellene ennem, és gyógyteákat, meg persze vigyázni.

Szal az lenne a kérdésem, alkalmazhatnak e erőszakot, ha én nem akarom, mert ha igen, akkor felkészülök rá. 5 évet boxoltam , a padlót is feltörlöm a dokival ha kell.


15/f



2012. ápr. 5. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
100%

"az ember, bélrendszerileg is, fogazatilag is, NÖVÉNY EVŐ"

Ugh... Kisfiam, kezdd előröl a biológiai tanulmányaidat. Úgy az ált.isk. 5 osztálya környékén kezd...

2012. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 A kérdező kommentje:

[link]

egyszer.


A tejhez még annyit, hogy csak nagyon kevés ember tudja lebontani, ugyanis az ehhez szükséges baktérium törzs, kb 3 éves korra kihal. addig is csak az anyatejere van szüksége a gyereknek. A hiedelemmel ellentétben, nincs köze, a csontok erősségéhez a tejivásnak, annál inkább a mozgásnak, és a gravitációnak...

2012. ápr. 5. 19:40
 43/73 anonim ***** válasza:
66%
Érdekes, az egyetemi tankönyv mást ír, de te "hitelesebb" forrásból tájékozódsz :) Menthetetlenül hülye vagy...
2012. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:

LOL... és beidéz a tudatlanságának bizonyítására egy _blogot_ ... :DDDDDD

Azért megnézném, hogy mondjuk a Nature magazin mikor közli ezt a "szenzációs" felfedezést.. :DDD

2012. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
49%
Azt aláírom, hogy a tejet nem mindenki bírja feldolgozni, én is laktóz érzékeny vagyok. De attól még igenis egészséges és szükségünk van rá. Ne akarj már bemagyarázni vmit nekünk, amihez nem értesz. Teletömték a fejedet hülyeséggel.
2012. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:

"Érdekes, az egyetemi tankönyv mást ír, de te "hitelesebb" forrásból tájékozódsz"


Mit vártál attól, aki szerint egy "természetgyógyász" (jelen esetben: etikátlan kuruzsló) jobban ért az orvostudományhoz, mint egy praktizáló orvos?

Szánalmas a gyerek.

2012. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 A kérdező kommentje:

Az egyetemi tankönyvedet az illuminált elméjű emberek írták. Nem vagyok buta, sem ostoba. Egy ici pici logika segít. Csak egy picit kéne gondolkodni, kis bégető emberkéim. 1. Mi az az állat ami más állatnak a mesterségesen lecsapolt tejét issza a természetben? Egyáltalán van ilyen? Ha ez ember a természet része, kizártnak találom én azt, hogy biztosan a természetben csordában minden ember a tehenek tőgyét szopnák.


2. igen is, a húsevés káros. savat termel, ezen felül, az embernek, nincs rá szüksége. az ősembernek sem volt. bogyókat, és gyümölcsöket, apróbb rovarokat fogyasztott. mégis megvolt. nehogy bemagyarázd már nekem hogy hirtelen pár ezer év alatt húsevővé váltunk?

2012. ápr. 5. 19:51
 48/73 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyetemi tankönyvedet az illuminált elméjű emberek írták"

LOL, ez kész.. :DDDDDD

Lám, az "Idiocracy" c. film értelmet nyert, sőt: testet öltött.

Jól nézzétek meg, mert 20-30 év múlva ez a fiatalember és hasonszőrű társai lesznek azok, akiknek előrébb kellene vinni a világot...

2012. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
65%

Nézd már meg egy tehén fogát te szerencsétlen agyalágyult!!!!

Nem tűnik fel, hogy redős? Nézz már bele a saját szádba!! Neked talán redős a fogad? Hát k.vára nem. Gumós b.zdmeg!! Gumós!!!!!!!

2012. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó reménytelen próbálkozásom: szóval ha az ember növényevő, mondj már nekem pár enzimet ami termelődik az emberi gasztrointesztinális traktusban és lebontja a rostokat, a cellulózt. Nincs ilyen, de lehet, hogy te jobban tudod :) A gyomorban a sósav pont a húsevés miatt termelődik, hogy aktiválja a proteáz enzimeket, segítse lebontani a fehérjét. Ezek tények, de a tényeket figyelmen kívül hagyod és szemellenzősen mondod a magad ostobaságát.
2012. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!