Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 15 vagyok. Az orvos azt...

15 vagyok. Az orvos azt akarja hogy szedesse ki anyám a mandulámat, mert évente 3x begyullad. Viszont én nem akarom, és nem engedem. Megtehetik hogy erőszakot alkalmaznak?

Figyelt kérdés

Anyám azt mondja erről ő dönt nem én, és ő ki akarja szedetni, de ez az én testem...

Van egy természet gyógyász ismerősöm, ő 30 éves, és az internetről ismertem meg. Ő szerinte nincs semmi baja a mandulámnak, és szerintem sem, csak sokkal több vitamint kellene ennem, és gyógyteákat, meg persze vigyázni.

Szal az lenne a kérdésem, alkalmazhatnak e erőszakot, ha én nem akarom, mert ha igen, akkor felkészülök rá. 5 évet boxoltam , a padlót is feltörlöm a dokival ha kell.


15/f



2012. ápr. 5. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 5. 20:48
 52/73 anonim ***** válasza:
49%
Elfogytak az észérveid? Amúgy ne ilyen kamu honlapokról idézz, hanem pl. PubMed, Science, Nature, amelyek releváns források. Eddig amiket linkeltél közük nincs a tudományos bizonyítékokon alapuló orvostudományhoz. Feltettem egy kérdést, cellulózt, rostokat mi bontaná le a szervezetben. Gondolom nem érted a kérdést ezért nem válaszolsz.
2012. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 A kérdező kommentje:

Mellesleg eszméletlenül korlátolt vagy. Ugyanis, attól hogy nem bontja le a rostokat például, még mindig elengedhetetlen szüksége van a szervezetednek ezekre, a megfelelő emésztés érdekében. de az egyszerűség kedvéért a nyelvedre fordítom kis bégetőm: NEM FOGSZ TUDNI XARNI. Tehát nem feltétlenül kell mindent lebontanunk, azonban épp ez a jó, mert mivel távozik, lebontatlanul, fel nem szívódik, le nem rakódik, nem lesz zsír, nem hízol. viszont a zöldségekben/gyümölcsökben benne rejlő vitaminok, amik elengedhetetlenek az ember szám

ára, bekerülnek a szervezetedbe.


Amúgy kicsit gondolkodj: Természetben, hogy jutna az ember megsütött húshoz?


1 nincs is meg a testi adottságunk egy állat két kézzel velő megöléséhez.

2 ha mégis, nyersen nem fogyasztható, nem hiába van tépőfoga a ragadozónak....

3 az ember bélrendszere hosszú, a meg nem emésztett hús abban benne rohad, és mérgezi azt.

2012. ápr. 5. 20:55
 54/73 anonim ***** válasza:
100%

Reménytelen...

Nem elég, hogy buta és tájékozatlan, még kérkedik is vele. :D


Ford Fairlane örökbecsű mondata itt is érvényes:


a kérdezővel társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas.

2012. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
81%
Nem jóval kezdtél, mivel egyetemen tanítok kisfiam :) Egyrészt van egy kis korkülönbség, másrészt neked még érettségid sincs (bár ahogy látom nem is lesz). Tudod ahhoz, hogy a véralvadási faktorok, az albumin, az izomfehérjék (aktin-miozin) "előteremtődjenek", ehhez fehérjére, aminosavakra van szükség. Ezt a növényekből nagyon kis menyiségben tudod kinyerni, főleg az esszenciális aminosavakat. Neked lehet, hogy rohad a hús a beledben, de a pepszin, tripszin azért van, hogy ezeket lebontsa monomerekre. Abban igazad van, hogy rostokra szükség van, de nem obligát módon, mert csak átmegy rajtunk változatlanul.
2012. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
100%

"Nem jóval kezdtél, mivel egyetemen tanítok"

Szegény fejed, neked már régen rossz!

Hamarosan előszed valami önjelölt varázslót ("aki" természetesen a téma legnagyobb, ám el nem ismert szakértője), és szépen meg fogja tanítani neked az alapokat, mert - szerinte - te már azt is rosszul tudod.. :D

2012. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
89%
Azért megpróbáltam a lehetetlent :)
2012. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 A kérdező kommentje:

Jól van kedves tanár úr. Okos vagy, leülhetsz!


nah szóval, az utolsó 3 pontba szedett egyszerű logikus következtetéseimre, érveimre, nem tudtál választ adni, csak egy kis rizsát az emésztésről, de ezzel az erővel, a Budhisták legtöbbjének is jó betegnek kellene lenniük, sőt, nem az eszkimók átlag életkorának kéne 50 év körül lennie -megjegyzem csak húst esznek-.... hanem pl a hunza népnek, akiknek olyan 80 körül van, és akik csak növényeket esznek....


Szóval okos vagy, ügyes vagy, szépen mondod a leckét, csak épp a lényeg nem szúrja ki a szemed.

2012. ápr. 5. 21:23
 59/73 anonim ***** válasza:
100%
Lottóznom kellene...
2012. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
100%

"Lottóznom kellene..."

Fenéket... úriember biztosra nem fogad.

Állítólag csak két dolog végtelen: az univerzum és az emberi hülyeség.

Az elsőben még nincs konszenzus a tudósok között, a másodikra viszont itt az élő példa.

2012. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!