Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen természetes dolog ér...

Milyen természetes dolog ér el hasonló hatást, mint a fű?

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy mostanában eléggé depressziós, stresszes, szorongós vagyok, le kéne kicsit nyugodnom, de nem érdekel semmi, mindenkit utálok, ilyesmi hangulatban vagyok, nyilván a fűtől nem múlnának el a problémáim, de azért kéne valami ami lenyugtat, de nem is akarok füvezni, nem kell olyan erős, meg drága is, szóval nincs valami ami hasonló, csak gyengébb? és nem kifejezetten drog, hanem lehet olyan hatása, ha fogyasztják, mint pl. hajnalkamag?

#fű #természetes anyag #hasonló hatás
2013. máj. 1. 15:18
1 2
 11/12 Annregin válasza:

Heló!

Ha elmúltál már 18 akkor egy jól megtömött pipát tudok ajánlani. Én olyan erős dohányt szívok, hogy 5X letüdőzöm és beszédülök tőle. Ilyenkor átváltok filozófus üzemmódba. ;)

Nincs sok jó pipadohány, aminek tényleg olyan nedves az állaga mint egy igazi pipafűnek, én Borkum Riffet szívok, amiből szerintem a legjobb a Ruby(cseresznyés). Sajnos ritkán árulják és a tervek szerint ki fogják vonni a forgalomból.

2018. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Drogozni akarok csak a fű drága. :D A fű pont nem jó arra az allapotra amit leírtál de sebaj. A fű az fű másnak nincs ugyan olyan hatása. Irass fel fromtint arra is klasszul rá lehet szokni. 😝😝😝 legalis drog.
2019. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!