Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Próbálta már valaki Optimask...

Próbálta már valaki Optimask Pro-t?

Figyelt kérdés
[link] Erről lenne szó. Édesanyám nézte ki magának, de én átverést szimatolok a dologban. Ha valakinek van róla véleménye vagy már próbálta legyenszíves ossza meg velem.

2015. dec. 17. 17:08
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim válasza:
100%

Ez egy nagy átverés.Az ebay tele van vele.

[link]

1460ft postaköltséggel.


Aki megrendelte és még nem vette át,az ha rám hallgat ne is vegye.

A családban is van már egy(sajnos a szüleim rendelték akik öregek és nem szoltak előre) most probáljuk vissza szereszni az árát.Illetve megkezdtük a jogi lépéseket (fogyasztó védelem).

2016. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim válasza:
100%

És még egy. Nézétek meg a hozzászolásoknál a képeket

[link]


[link]

[link]

[link]

2016. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Ebay tele van vele 1400-ért házhoz szállítva. Kettőt kell rendelni, ha esetleg hiányzik belőle egy mágnes vagy egyéb (mint írta is valaki) akkor a másik jó lesz alkatrésznek. És nem 11 ezer-be kerül.


[link]

[link]

Ezek mint 98% megbízhatóságúak, 60 ezres vevőértékeléssel. Szállítás viszont 2-3 hét simán van!

2016. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim válasza:
Azon kívül,hogy szétràzta a fejem és az orrnyergemet semmi nem történt kb 10alkalom elteltèvel.Ahogyan írtàk többen alul hozzà sem ér a szem körüli részhez.
2016. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim válasza:
54%
Én régebben vásároltam, nem interneten, hanem az Egészség Plusz üzletben, 5000 Ft.-ba került. Ott megnézhető, kipróbálható, nekem nem bántja az orrcsontomat, nagyon kellemes érzés, de eddig én csak alkalmanként használtam, masszírozásra, de most elkezdem a napi használatát, hogy megnézzem, valóban javítja-e a dioptriát. Az arcformánk nem egyforma, de ezek a tüskék puhák, az arcunkhoz tud igazodni, lehet, hogy a 20 tüskéből 1-2 nem érintkezik, de attól még a masszírozás megtörténik.
2016. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 ágneszka válasza:
Majd írd meg, hogy mennyit javult a szemed.
2016. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 BulmaSwan válasza:
Facebookon elolvastam a rendes hozzászólásokat. Senkinek nem vált be. Alapból mindenkinek más milyen méretű/formájú a feje így nem mindenkiéhez illeszkedik megfelelően. A mágnesek kiesnek belőle. Van akinek rossz helyre esnek a kis masszírozós pontok. És persze nem is javult a szem egy kicsit sem. Pénzkidobás az egész.
2016. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim válasza:

Sziasztok!

Ma,kézhez kaptam ezt az Optimaskpro-t hát,nagyon bánom,hogy megrendeltem,ez az utolsó,hogy neten bármit is rendeljek!

Szóval,már egy mágnes hiányzik,úgy kaptam,látható,hogy a csepp mágnesek a fel-levételnél ki fognak potyogni,aztán soha nem fogod megtalálni. Én, az e-mail címre azonnal visszajeleztem,majd várom,mit válaszolnak,mert ráadásul nyomja az orromat, és el kellett tartani messze,ezért a masszírozásnak is így annyi....értelme semmi! Nem látod,ha állítasz rajta,azt sem tudod éppen melyik fokozatot nyomod,nincs kijelzője,szóval semmire sem jó,legalábbis nekem. És a kényelem is elmarad,mert ha közben még tartani is kell,hogy ne nyomja az orrcsontodat.????Ennyi. És,ha Amerikába kell visszaküldeni, akkor nem fogom nyilván,mert duplájába kerülne...szóval,ez szerintem jó nagy átverés!

2016. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 Kriszta7 ***** válasza:

Ne vegye meg senki!!!!!


Ma kaptam meg, de már nagyon megbántam, hogy megrendeltem.

A mágnesek potyognak ki belőle, a szilikon lábak pedig nem az akupresszúrás pontokra esnek, nagyon kellemetlen a használata. Van amelyik láb nem is éri el a bőrt.

Visszaküldeni nem lehet, mert Los Angelesi cím van megadva

2016. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 sadrok ***** válasza:
Két hete várok a válaszra, hova küldhetem vissza a terméket, de nem sietik el. Ha Pesten laknék, személyesen vinném el a szentendrei úti címükre, de így látatlanban, postán, nem adom fel... Akad olyan, akinek visszafizették az árát??
2016. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!