Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Próbálta már valaki Optimask...

Próbálta már valaki Optimask Pro-t?

Figyelt kérdés
[link] Erről lenne szó. Édesanyám nézte ki magának, de én átverést szimatolok a dologban. Ha valakinek van róla véleménye vagy már próbálta legyenszíves ossza meg velem.

2015. dec. 17. 17:08
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim válasza:
Engem is érdekelne, hogy ez tényleg javít valamit vagy csak pénzkidobás?
2017. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim válasza:

A "csodaszemüvegről" szóló leleplező cikk itt olvasható: [link]


Velem is pontosan az ott olvashatók történtek.

2017. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 kisspifek válasza:

Én nem Optimask szemüveget használok, de kinézetre hasonló.


Ha valaki azért veszi, mert a látását javítani akarja, akkor feltétlenül ajánlom.

Kb 2 éve használok masszírozó szemüveget. Többé-kevésbé rendszeresen, napi 10 percig.

Előtte ha munkaalkalmasságit, vagy jogsit kellett csináltatnom, az orvos állandóan szemészhez akart küldeni.

Most nem akar, mert jól látok.


Az enyémnek az a hibája, hogy a szemüveg nem fekszik fel mindkét szememre, ezért fekve ráigazítom a gyengébbik szememre, és azt masszíroztatom. Ha van kedvem, 10 percet szánok a másik szememre is.

Ennyire egyszerű a használata, és garantált az eredmény.

2018. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 sadrok ***** válasza:
Akkor Te szerencsés vagy :-)
2019. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!