Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Depresszió ellen milyen...

Depresszió ellen milyen alternatív módszereket ajánlotok? A magne b6 vitamin hatásos ellene?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy depressziós vagyok. Korábban volt egy másfél éves időszakom, amikor hasonló tüneteim voltak, bár most voltak súlyosabb tüneteim is, de most jobban vagyok. De meg szeretném kérdezni, hogy lehet ezzel együtt élni? Természetesen nem voltam pszichológusnál, mert úgy érzem, hogy erre még nincs szükségem. Gyógyszereket szintén nem szeretnék szedni. A magne b6-ot is csak legfeljebb egy-két hónapig szedném, amíg jobban lennék.


Előre is köszike.


2010. máj. 4. 20:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én már úgy kivagyok, hogy az egyszerű módszerek, mint lefoglalom magam, már nem segít. Annyira el vagyok fáradva idegileg. Úgy érzem, hogy már csak valami tartós kóma segíthetne... már eddig is fáradt voltam idegileg, és eddig is túlságosan ideges volt. Azt hiszem, hogy kimerültem idegileg... De valahogy tovább kéne lépni, és ehhez kérek segítséget tőletek. De egy egyszerű tea már nemigen segít a dolgokon. Túl sok minden van mögöttem. De nem hinném,hogy beteg lennék, csak túl sok nekem most mindaz, ami velem van, habár csak lelki problémákra kell gondolni.
2010. máj. 4. 22:00
 12/17 anonim válasza:

nézd meg ezt az oldalt:

[link]

olvasgasd a témákat lehet h a problémád véglegesen és könnyen megoldható hosszabb kezelések nélkül is. kiderítheted mért érzed így magad és megoldást is találhatsz.


Remélem segítettem.

2010. máj. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Az a kérdezőnek üzenném, hogy az egyik ismerősöm szintén depresszióval küzdött. Levertség, rosszkedv, szinte ugyanaz a tünetei voltak mint neked. Ő sem ment el pszihológushoz, de valakitől hallott egy 7 az 1ben diagnosztikai készülékről ami nemcsak vizsgál, hanem kezel is. A legjobb az egészben, hogy a betegséget már a megjelenése előtt 2-3 hónappal kimutatja. Azt hiszem 8 kezelésen vett részt (ja mellesleg teljesen fájdalommentesen és gyógyszerek nélkül) és mára már jól van, nem jönnek elő időszakosan ezek a tünetei.
2010. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Az egyik ismerősöm is az volt, nem ment pszichológushoz, rossz közérzet, világfájdalom, szomorúság volt időszakonként nála. Megunta a gyógyszereket, állapotjavítókat. tőle hallottam egy 7 az 1 ben diagnosztikai készülékről, ennek a segítségével 8 kezeléssel megszűntek ezek a tünetek.
2010. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Sok esetben javulhat a beteg állapota gyógyszerekkel, de igen, csak ideig-óráig. Nálunk a férjem volt depressziós, ami minden ősszel és tavasszal még jobban erősödött nála. Mi is úgy gondoltuk, hogy minden hiába, nem lesz jobb a helyzet, és sürgősen más megoldást kerestünk anyukámmal, mert ez már a kapcsolatunk rovására kezdett menni. Anyósomék voltak egy biorezonanciás állapotfelmérésen a medbiotech diagnosztikában, és tanácsot kértünk ez ügyben tudnának e ott segíteni. Elmentünk időpontra a doktornőhöz, és kezeléseket kapott a férjem, plusz természetes készítményeket. Betegségének lelki okai vannak, először is azt kezelték. 6 hétig jártunk oda, és látványosan javult állapota, nem akartam hinni a szememnek! Azóta már egyáltalán nem szedi azt a rengeteg szert, ami amúgy sem segített semmit.

Nézd meg a honlapjukat, nekünk tutira bejött, sok sikert: [link]

2010. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szerintem azzal nem veszíthetsz, ha felkeresel egy pszichológust, akivel megbeszélheted a problémáidat. Inkább mondja ő azt, hogy minden rendben, minthogy te találgatsz, nem? :) Bár a bejegyzésed már elég régi, azóta nyilván valamerre eldőlt a helyzeted. Hogy vagy most? ui: és a Magneb6-tal sem ronthatsz el semmit, jó "szer".

:)

2014. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedvesek vagytok, de mi az, hogy "minden rendben", ha egy pszichológus ezt mondja egy szenvedő, depressziós embernek, az egyszerűen nem érti a dolgát. Ha szenved, akkor baj van, nincs minden rendben.


Szerintem is keress egy jó pszichoterapeutát először!

2015. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!