Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha népszavazás lenne a homeopá...

Tgt kérdése:

Ha népszavazás lenne a homeopátiáról, te hogyan szavaznál?

Figyelt kérdés

"Egyetért-e ön azzal, hogy a tudomány által igazolt gyógyhatással nem rendelkező homeopátiás készítményeket ne lehessen gyógyszerként, gyógyhatású szerként reklámozni és forgalmazni?"


[link]



2017. aug. 20. 11:49
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Természetesen értettem, senki nem mondta, hogy nem., gondot viszont okozott, mert ez egy tudományos kérdés (egy nem túl tudományos fórumon), akkor miért használjunk triviális kifejezéseket?
2017. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 Mojjo ***** válasza:

@31: most komolyan azt akarod, hogy erről szóljon a téma? Na mindeg, legyen... Ha mindenki értette, akkor fejtsd már ki kérlek, hogy miért és hogyan is okozott gondot?

Egyébként a köznapi, meg a közönséges szavak nem ugyanazt jelentik, ebben a kontextusban legalábbis semmiképp. Akkor sem, ha idegen szóval fejezed ki az utóbbit.

2017. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Én nem akarom, hogy erről szóljon, mert az az oldal szabályzatával ellentétes. Bár, aki tagadja,a mit írok az elég sanszos, hogy náci vagy ilyesmi.
2017. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 Mojjo ***** válasza:

@33:

"Bár, aki tagadja,a mit írok az elég sanszos, hogy náci vagy ilyesmi"


[link]

2017. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Ne feledjük, hogy az eugenikát és az okkultizmust is ők terjesztették! Ezek mind áltudományos baromságok!
2017. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 Mojjo ***** válasza:
53%
Akár troll vagy (akkor fogadd elismerésem, ez a vége kifejezetten zsenire sikeredett :D ), akár nem (amiért kár lenne), most már ezek után nem csodálkozom ezen a mellékvágányodon.
2017. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Igen, gondoltam, hogy eljön a "trollozás" ideje is! Most persze röhöghettek, de a hazugságok miatt emberek haltak (és halnak meg)! Ez szerintem nem igazán vicces! Mert ez áltudomány! A homeopátia miatt is haltak már meg emberek, szerintem van párhuzam? Ezt is humorosnak találjátok?
2017. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 Mojjo ***** válasza:
53%

@37: Nem tudom, hogy szerinted van-e párhuzam, de miért tőlem kérdezed?


Biztosíthatlak róla, hogy egészen mást találok viccesnek. De alighanem te is tudod ezt ;)


Viszon ez a mellékvágány túlfutott. Csak rontja a téma áttekinthetőségét. Javaslom, hogy fejezzük be az offot.

2017. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Ja, az előbb még lehetett hülyének nézni, de amint érvek hangzanak el, máris elég az off-ból.

A homeopátia veszélyes áltudomány, tapasztalatból írom! Bipoláris zavarra egy ideig "szedtem", de teljesen haszontalan, leszámítva a placebo-hatást! Ennél a szarnál is elég káros, de mi van ha egy tényleg súlyos beteg hiszi el ezt és visszautasítja a normális gyógyszert? Nem tudom, hogy mi a vicces Mojjo szerint...

2017. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 Mojjo ***** válasza:
100%

@39: Természetesen egyetértek, a homeopátia gyökerestől kiírtandó sarlatánság. Ha megnézed, amiket eddig írtam, lejöhet. A nácik tettei is szörnyűek.


Ami vicces és trollgyanús volt, az az, hogy egymással - legalábbis jelen kontextusban, gondolatmenetben - abszolút össze nem függő dolgokat kapcsolgattál folyamatosan össze. Azaz össze-vissza írtál, méghozzá olyan szinten, ami nehezen volt elképzelhető, hogy nem egy szándékos vicc a részedről. A betegséged fényében ez alighanem már más, szóval elnézésedet kérem, tévedtem.

2017. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!