Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ráktól és a haláltól való...

Ráktól és a haláltól való rettegés, ti hogy gondolkodtok?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a ráktól. Hónapok óta vannak különboző tüneteim. Mindig csak arra a borzasztó szenvedésre gondolok ami a daganatos betegségekkel jár. Voltam egy csomó kivizsgáláson és mégse bírok megnyugodni. Pszchihólogushoz, pszchihiáterhez járok, de nem sokat segít.


Ti hogy gondolkodtok a témába? Lehet segítene ha valakivel tudnék beszélni a témába.


Köszönöm a segítséget.



2019. júl. 27. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
6%

Megmondom neked oszinten, en is felek a raktol. Igazabol teljesen megvaltozna az eletem, hisz ha meg sikerulne le is kuzdenem, akkor is nagyobb esellyel alakulna ki ujra, mint masnak.

Viszont nem szabad ra gondolni mert meg bevonzod! Jarj el szuresekre(anyajegy, mell, minden), igy nyugodt lehetsz, hogy nincs semmi gaz!

Ha en rakos lennek biztosan megolnem magam. En nem vagyok olyan eros, hogy kibirjam azt a hatalmas lelki es fizikai szenvedest.

2019. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
#1 ja b+ ha rágondol akkor "bevonzza" és rákos lesz. Istenem ennyi hülyét mint amit ide összefúj a szél...
2019. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ugyanolyan eséllyel félhetsz attól, hogy közlekedési balesetet szenvedsz vagy belerepül a torkodba egy lódarázs, vagy beléd csap a villám. inkább élvezd a jelent és ne gondolj a jövőre.
2019. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Ez hulyeseg de a placebo hatas meg nem ugye? Draga masodik valaszolo:DD

Ha bekepzeled hogy faj a fejed akkor fajni is fog.

2019. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!