Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Kellemetlen...

Mit tegyek? Kellemetlen szájszagom van ami nem múlik el semmitől.

Figyelt kérdés
Kb.1 éve kezdődött,hogy kellemetlen szájszagom lett. Egyre rosszabb lett, egyre erősebben érződött az orromból is levegővételnél. Voltam orvosoknál először a háziorvosomnál aki kiröhögött és annyit mondott ,hogy " fogat kell mosni". Azután voltam orvosnál ott meg annyit mondtak, hogy használjak szájvizet meg igyak sokat. Voltam magánorvosnál is gasztroenterológusnál aki azt mondta, hogy valószínű, hogy reflux, írt fel rá tablettát, de nem hatott az sem. Használtam már mindenféle készítményeket borax glircerin, corsodyl, elmex készítményeket stb. mindent szinte ami létezik, de semmi sem hatott. Naponta 3 liternyi vizet megiszok, elegendő nyálam viszont akkor sincs. De ami a legjobban zavar ez a kellemetlen szájszag amit bárhova megyek észrevesznek, kerülgetnek pedig nem tehetek róla. Teljesen tönkrement az életem emiatt, honapok óta ki se mozdulok szinte, senkivel nem találkozok, mert szégyenlem, hogy ilyen a szájszagom. Rendesem ápolom a fogaimat, mosom rendesen de hiába. Az orvosokban már nem nagyon hiszek, a legtöbb komolyan se veszi nem tudom mit tudnék még csinálni.

2019. júl. 31. 09:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nyelvkaparót hasznàlj, semmi más baj nincs veled, a fogaid jók azok nem okozhatják. Csak egyszerűen tisztítsd meg a nyelvedet egy egyszerű fogkefével hidd el a problémád is megszűnik.
2019. okt. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!