Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka a borzalmas...

Mi lehet az oka a borzalmas fáradtságnak? Lehet, hogy rákos vagyok?

Figyelt kérdés
Az augusztus nagyon nehéz volt mentalisan es fitikailag is kifáradtam a munka miatt, keveset is aludtam. De aztán szabin voltam egy hetet sokat aludtam. Közben egész szeptemberben náthás vagyok hőemelkedéssel amiből talán most kezdek kikeveredni. Plusz 2 napja meg is jött. Ez elég ok hogy alig bírok kikelni az agyból és elvonszolni magam a konyháig? Vagy nagy a baj. Egész nap csak sírnék. Pedig nincs okom rá. Nem tudom mi van velem. Vérképem 2 hónapja verszegenységet mutatott de az már rendeződött szerintem mert elmúlt a hajhullásom. Mit csináljak hogy elmúljon? Vitamint, zöldséget gyümölcsöt eszem.
2019. szept. 22. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a bús pics@ba következtettél ebből arra, hogy rákos vagy? Inkább csak kimerült. Ne akarj az lenni, nem jó móka.
2019. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki jót h.lye a biologiahoz, de ha kombinálni kell, akkor egyből rák és hasonlókkal vagdalóznak. Azt se tudjátok mi fán terem
2019. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem rákos vagy , hanem hipochonder. Ősszel sokan küszködnek ilyen fáradtsággal. Több séta, szabad levegő tartózkodás segíthet, nem ártana többet lenned napfényben. A mesterséges vitaminokat ha lehet kerüld, a sok zöldség-gyümölcs fogyasztása teljesen jó. A rövidebb nappalok sok ember kedélyének ártanak.
2019. szept. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sokat vagyok napon mert van erkélyünk és kiülök olvasgatni. Egész szeptemberben 8lyen kimerült vagyok azért ijedtem meg.
2019. szept. 22. 09:42
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz időszak után vagy, beteg is voltál, és vérszegénységgel is küzdesz. Nem csoda, ha kimerült a szervezeted. Az egy hét szabi jó dolog, de simán lehet, hogy nem volt elég, az én dokim alapból két hétre ír ki kimerültséggel, mert a sokat alvós időszak után kell hogy legyen egy talpraállás, kipihentség. Talán neked sem volt elég, így egy idő után visszaestél.

Semmi abnormális nincs veled. Nem tudom, a dokid mennyire partner, de írasd ki magad kimerültséggel/betegség miatt vagy 10 napra. Nem táppénzcslásra buzdítalak, de sajnos ha nem pihened ki magad igazán rendesen, akkor mindig csak egy körforgásban leszel, egy ideig lesz némi energiád, majd az megint elfogy. Tapasztalat.

Pihenj, aludj, igyál sokat, egyél egészséges cuccokat és próbálj meg megint táppénzre menni.

2019. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Még a tavalyi szabimból is van bent szóval nem kell betegszabi. Most még itthon maradok hétfő kedden. Legalább menses alatt ne kelljen dolgozni. De már lefutott a szezon a munkahelymen már nyugis minden. Csak ott kell lenni, de elmúlt a nagy hajtás. 10 napra nem tudok szabira menni mert pár dolgot el kell intéznem a jövőhéten.
2019. szept. 22. 09:53
 7/15 anonim ***** válasza:
Használj spirulinát, chlorellát.
2019. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Van hazidokid? Goneolom van. Szepen elmesz hozza es ezt mondod:

Ket honapja erom sincs, folyton megfazok, kimerult vgyok sokat faj a fejem a hasam, nem erzem jonak az emsztesem. Szeretnem, ha kivizsgaltatna. Sajnos anyai agon volt tobb rakos beteg is a csaladban (kamuzd be csak ne ismerje a bekamuzott csalatgjaid). Mondd szedsz multivitamint, eszel gyumilcsot zoldseget de valahogy a kimerutseg allandosult es igy felted a munkadat, nehogy hibazzal es kirugjanak.

Normalis hazidoki erre elkuld vervetelre kerhet vagy javasolhatod nezzesen pajzsmirigy hormonokat, noi hormonokat hatha amiatt van ez a faradtsag.

Altalaban ha jo fej elkuld hasi ultrahangra is es ha regen voltal tudoszuresen arra is. Ja es menj el nodokihoz kerj rakszurest es nezzen meg huvelyi utrahanggal.

Egy ismerosom ezt csinalta amikor azon aggodott rakos e sot boritekban adott mele par ezer forintot. A hazidokija egybol elkuldte mindenre...


Persze igy lesz hogy heteket kell varnod a szabad idopontra.


Amugy ha meg van penzed akkor menj el egy endokrinologushoz es kerd tole a hormonkivizsgapasod lehet pajzsmirigy gondo van es azert vagy folyton kimerult. Vagy rakeresl synlab vagy hasonlok oldalara es felhivod oket es kersz segitseget, hogy te nagyon faradt vagy folyamatosan es aggodsz esetleges rak miatt is es akoor miyen vervetelre fizess be naluk. Tudod vannak tumormarkerek amiket verbol.neznek es nem nagy cucc azt kifizetni es akkor egalabb nem aggodsz. D vitamin hiany is szoba johet stb.

Ne itt nyavalyogj, hanem szedj ossze penzt meg lelkierot es menj dokihoz meg maganvervetelre utana meg az eredmennyel dokihoz.

2019. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A tavalyi szabadságot csak folytatólagosan viheted át hivatalosan. Én is fusztrált lennék, ha olyan munkahelyen dolgoznék, ahol az alapvető szabályokat nem tartják e
2019. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezeken a vizsgakatokon már túl vagyok. Tumormarkereket nem nezettem de kardiológian, mellkasctn meg hasu uhn voltam rakszűresen is a nőgyógyasznál. Pajmirigyhormonokat is néztek a 2 hónappal ezelőtti vérvételen. 2 eve volt egy komolyabb műtetem utan kb csak orvoshoz jártam. Újra minden vizsgalatra nem fognak elküldeni ahol fél éve 1 éve voltam. A munkahelyen meg én vallaltam be egy feladatot ami ezzel járt. Úgyhogy csak magamat okolhatom. 2 éve volt egy limfóma gyanúm is. Ezért js vagyok mrgijedve. De nincsenek bedagadva a nyirokcsomóim, és hőemelkedesem is csak a megfazas óta van meg nem fogytam van étvágyam és a vérveteli eredmenyem sem utalt arra. Csak ez a fáradtsag nem múlik augusztus vége óta.
2019. szept. 22. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!