Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség tünete lehet...

Milyen betegség tünete lehet e? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Ma észrevettem egy kb 1-1,5 cm-es kemény tapintású csomót az államban/államon, kívülről nem igazán látszik, tapintásra viszont határozottan érezhető, ha megnyomom fáj, nem mozgatható.


Én nagyon megijedtem most hogy liposzarkóma lehet mert ahogy rákerestem azt is kiadta és meg egyeznek a tünetek! Hozzáteszem hogy jelenleg benne vagyok ebben az őszi vírusos náthában, de nemhiszem hogy ennek bármi köze lehet ehez...



2019. szept. 22. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De, lehet hozzá közze. A nyirokszervek/nyirokcsomók gyakran megnagyobbodnak infekció esetén.
2019. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát de nyirokcsomó van az állban/állnál??
2019. szept. 22. 21:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, nem feltétlenül rák. Lehet fibróma, lipóma, valamilyen szemölcsfajta, biztosat csak a bőrgyógyász tud mondani.

Rákra azért nem gondolok, mert kezdeti stádiumban a legtöbb kötőszöveti rosszindulatú daganat fájdalommentes.

2019. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát minden esetre én nagyon beparáztam ahogy szoktam is...Hipochonder vagyok szóval akárhányszor észreveszek valamit egyből a legrosszabra gondolok...


Várok 1 hetet és ha nem múlik el, vagy ez idő alatt rosszabbodik irány az orvos!!


De ettől függetlenűl jöhetnek még válaszok, jó lenne ha valaki tudná hogy mi is ez pontosan...

2019. szept. 22. 21:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A hónaljadban, nyakadban, lágyék részen, kulcscsontodnál, mellkasban, áll alatt is van.

Szinte teljesen biztos, hogy ez a vírustól van, nyugi.

2019. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem, remélem hogy igazad van! Annyit még hozzá tennék hogy nekem nem az áll alatt van hanem hát hogy is mondjam az ajkam alatt az állon, linkelek egy képet amin bejelölöm hogy hol.


[link]


A képen nem én vagyok, ez csak egy random kép amit gyorsan kerestem a neten.

2019. szept. 22. 21:50
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha a szád belső felén van, akkor lehetséges, hogy afta.

Ha kívül, akkor valószínűleg szakállkiütés.

2019. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kívűl van.
2019. szept. 22. 21:53
 9/12 A kérdező kommentje:
És igen szakállas vagyok.
2019. szept. 22. 21:53
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nem piros meg semmi, ahogy írtam is kívűlről éppenhogy észlelhető, tapintással vehető észre leginkább.
2019. szept. 22. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!