Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hete iszonyú torokfájás,...

2 hete iszonyú torokfájás, láz, rosszullét, mitől?

Figyelt kérdés

Orvos kizárva, rengeteg ok miatt.


Meg veszek Rubopfent azzal elvagyok.


2019. okt. 16. 07:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha orvos kizárva, akkor majd laikusként bárki távdiagnózist tudna felállítani, gondolod?
2019. okt. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Most komolyan? 😂

Lehet valami brutál fertőzes, amiben kínok közt halsz meg, de persze, pár unatkozo gyikos majd megmondja neked, mi a baj... tudod mit, meg is érdemled.

2019. okt. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Közeledben lévő orr-fül-gégészeti ambulanciára menj el, ha háziorvoshoz nem szeretnél. Sztk-ban vagy kórházban lévő ambulanciára.
2019. okt. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 szamo77db ***** válasza:
Mandulád megvan még? Nekem 32 éves koromban vették ki, azóta egész más minden.
2019. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Meg, de úgy kezel a háziorvso, mint egy kapcarongyot. Nem megoldást keres, hanem hogy mit merészelek odamenni, miért vannak betegen a váróban és valami nyugtatót akar fekírni mindenre. Ha visszamész, hogy nem vagy jobban, akkor azt is megbánod, hogy megszülettél, annyira bunkó...


Pedig nagyon ritkán mentem oda.

2019. okt. 16. 15:52
 6/16 anonim ***** válasza:
Válts háziorvost...
2019. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem beutalóköteles az SZTK-s ambulancia és kórházi sem (úgy tudom), oda menj.
2019. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ma sem let jobb, egész nap lázas voltam, pedig már az energiaitalt is ittam folyton.
2019. okt. 17. 17:37
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam még olyat, hogy energiaital segítene beteg embereknek meggyógyulni.

Magadnak ártasz, ha nem fordulsz orvoshoz és öndiagnoszta módon gyógyszerezed magad stb. Ambulanciát javasoltam de te döntésed.

2019. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Most is láz, meg rosszullét. Nem azért veszek energiaitalt, hanem hogy calahogy kibírjam, meg ne álmosodjak.
2019. okt. 18. 04:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!