Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hete iszonyú torokfájás,...

2 hete iszonyú torokfájás, láz, rosszullét, mitől?

Figyelt kérdés

Orvos kizárva, rengeteg ok miatt.


Meg veszek Rubopfent azzal elvagyok.


2019. okt. 16. 07:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lehet tüdőgyulladás is, minél előbb orvoshoz kellene fordulni mert nagy baj is lehet.
2019. okt. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Anyámnak is ez a baja, már legalább 3 hete... Még mindig bűn rekedt is, de őt nem zavarja, "csak begyulladt a gyehám".


Ő hozza haza ezeket a betegségeket. Igen, én vagyok... Igen, állandóan ez van még mindig. Igen, nem enged irvoshoz, azontúl, hogy az is szemét. Igem, totokban veszem a gyógyszert is, mert azt sem engedi.

2019. okt. 18. 06:19
 13/16 anonim ***** válasza:
A sok kérdésben már leírták hogy segítségért kellene fordulni. Egyébként nagykorú emberrel mit lehet csinálni, "hogyan lehet megtiltani neki" dolgokat? Nincs saját akaratod?
2019. okt. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 szamo77db ***** válasza:
Anyukád elég furcsán áll hozzá ehhez a kérdéshez. Szerintem neki kellene elvinni téged az orvoshoz!
2019. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Kérdező vagyok:

NEM MEHETTEM ORVOSRÓL. A tüneteim csak rosszabbak lettek. De megbántam, hogy meg is mondtam nekik...


Megkaptam, hogy MEGINT NEM ÖLTÖZTÉL FEL, AZTÁN NEM KELL ISKOLÁBA MENNI, MEG KEHET MONDANI, HOGY MÁSTÓL KAPTAD EL, TE MOCSKOS".


Szerintük vírusok nem léteznek, ezért se otthon, se a munkahelyen minimálisan se kell ügyelni a higiéniára és ha megfáztál az azért van, mert "nem öltöztél fel". Természetesen ők lehetnek betegek, visszafelé egy szótbsem szólhatsz a feljebb valódnak. De őt egészen csecsemőkorom ótam, inden aljasságra feljogosítja, hmert TE TEHETSZ RÓLA, NEM ÖLTÖZTÉL FEL! Akkpr is folyton bántottak, meg ordibáltak,mikor már a tanár zavart haza, annyira betegen beküldtek.


Ezek az né drága szüleim és ezen az sme segít, ha dolgozni fogsz. Csak ha elköltözöl, dolgozni isnugyanűgy be fog zavarni, max. valakinél meghúzhatod magadat addig, ha van ilyen.


De egyébként ez durva, hogy nem javult semmit, sőt csak rosszabb lesz. De tőlük kapod el, mert a fürdőkádba csapja ki a taknyát, beleköhög a levegőbe, kajába, kezet nem mos, szellőztetni nem lehet, mert megfázunk, azért leszünk betegek, ezért bűzben vagyunk mindig.


Ennyi.

2019. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Elmész otthonról, az orvoshoz. Ha nem engednek ki, akkor segítséget kérsz (mobiltelefonod van), vagy valamely hivatalos szervnek is írhatsz e-mail-ben.
2019. okt. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!