Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki segítene? Teljesen...

Valaki segítene? Teljesen depressziós lettem, bele vagyok betegedve mindenbe,3 kicsi gyerekem van, egyszerűen nem tudom össze szedni magam, folyton csak sírok, rettegek. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 08:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Pontosan így érzem! Sajnos barátnők messze, mamák nem igazán tudnak vigyázni rájuk, nem sok idejük van. Örök aggódás az életem. Nem tudom mit csináljak, hogy helyre jöjjek. Nem voltam ilyen, kiegyensúlyozott életem volt, most meg egész nap egy rettegés☹️
2020. jan. 19. 08:21
 12/12 anonim ***** válasza:
Mitől rettegsz? Írd le légyszi. Egy egészséges aggodalom, vagy óvatosság jó ha van, de nem szabad túlzásba vinni. Légy picit lazább! Ne légy görcsös. Persze, tudom, könnyű ezt mondani.Én voltam hosszú évekig pànikbeteg, hipochonder is, úgy hogy megtudom érteni. Mitől félsz ennyire? Mi bánt? Megtudod mondani?
2020. jan. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!