Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a bal combom...

EperLazac kérdése:

Mitől fájhat a bal combom hajlatánál?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Negyed órája ilyen erős szúró fájdalom van a bal combom hajlatánál. Nem sportolok vagy ilyesmi. 22l.

2020. jan. 30. 01:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem amikor a combom hajlatánál fájt, az egyre jobban fájt, míg végül járni alig tudtam, inkább csak fél lábon, és a fájósat még úgy levegőben lógatva balra vagy jobbra forgatni se tudtam fájdalom nélkül. Na aztán pár nap után enyhült, és elmúlt.

Én sem sportoltam, legalábbis nem azelőtt. Viszont visszagondolva voltak olyan ügyetlen "lépteim" otthon pakolás közben, hogy erőteljesen kellett egyensúlyoznom, és talán akkor erőltettem meg, vagy kerti munka során, mert ástam is akkortájt,

mindenesetre nekem tuti meg lett erőltetve az egyik izmom minden sport nélkül….

2020. jan. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En ilyen panasszal mentem ortopedushoz. Meg van rovidulve az izom. Nyújtani kell
2020. jan. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!