Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy magyarázzam el neki,...

Hogy magyarázzam el neki, hogy attól még, hogy köhögök, nem vagyok koronavírusos?

Figyelt kérdés

Náthás vagyok és köhögök,és itthon az egyik rokonom(szülő) kb.temeti magát,hogy el fogja kapni tőlem a koronavírust és,hogy azért köhögök mert nem fertőtlenítettem eléggé és nem figyeltem eléggé,hogy ne fertőződjek meg..

Amúgy hurutosan köhögök,ha jól tudom a koronavírus száraz köhögéssel,nehézlégzéssel és lázzal jár.Sajnos nem érti,hogy nagy valószínűséggel nem koronavírus.Azt mondja ha nem is az,hordozhatom és így most el fogja kapni,és,hogy az ilyen nemtörődöm emeberek miatt fog egy csomó ember meghalni,akik nem figyelnek.

Valaki segítene nekem,hogy mit csináljak?Mert ez már nagyon súlyos amit csinál.



2020. márc. 13. 11:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Fujod is az orrod? Mert ha nem akkor nem valoszinu h natha. Hurutos kohoges a masodik fazis szaraz kohoges utan. De lehet sima influenza, mindenesetre legyel nagyon elovigyazatos veluk, ja es nem a te hibad ha ne adj isten megfertozodtel.
2020. márc. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Kezdem úgy gondolni,hogy az emberek vagy félvállról veszik ezt az egészet és nem foglalkoznak vele mert ugyan ez csak egy kis nátha,vagy bekapcsol a pánikkeltő énjük és folyamatosan siratják az emberiséget,hogy ebben most aztán kipusztul a fél világ.

Pedig a valóság a kettő között van szerintem,veszélyes de nagyon sokan túlzásba esnek.


De mindegy nem erre irányult a kérdésem,hanem,hogy hogy tudnám megnyugtatni az említett rokonomat akivel együtt élek,hogy nincs itt a világvége és hogy magyarázhatnám el neki,hogy nem fogok meghalni mert megfáztam.

Persze tudom nem lehet tudni,lehet,hogy ezt kaptam el de amíg csak köhögök úgysem tudnának csinálni velem semmit,lázam sincs,semmi bajom.

Ha valakinek van erre ötlete az kérem segítsen mert ezzel csak pánikot kelt folyamatosan,másról nem is beszél csak erről.

2020. márc. 13. 12:49
 13/31 anonim ***** válasza:
58%

Betegen alapból nem megyünk suliba, szóval gratulálok, hogy másokat fertőzől. Ha most nem is korona virusod van, de az immunrendszered gyengébb lesz, másokat is megfertőzől, nekik is gyengébb lesz az immunrendszerük, akkor, ha esetleg elkapnád a korona virust akkor sokkal rosszabb lesz.


Amúgy meg nem tudhatod, hogy szimpla nátha vagy korona virus. A tünetek szinte ugyanolyanok, és személyenként eltérhetnek.


Inkább maradj otthon.

2020. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
45%
"nagyon figyelek mindenre,tömegközlekedésen is és mindenhol" - szerintem szabadalmaztasd, hogy a BKV-n hogy tudod garantálni, hogy nem betegedsz meg. Egy vagyont kereshetnél vele. (Felelőtlen vagy. Nem a koronavírus miatt, de egy "sima" influenzával sem illik másokat összefertőzni.)
2020. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs,mit értelmeztetek úgy,hogy megyek így iskolába.Amíg mentem addig nem köhögtem.Tegnap kezdtem el köhögni,ma nem is mentem már iskolába(különben nyilván nem a gyakorin lógnék most...)de gratulálok a szövegértelmezési készségeitekhez.Akinek nem inge ne vegye magára.
2020. márc. 13. 13:45
 16/31 A kérdező kommentje:
De a kérdésemre továbbra sem válaszolt senki.
2020. márc. 13. 13:45
 17/31 anonim ***** válasza:
31%
Ha folyik a taknyod akkor sem mész iskolába... Akkor vagy a legfertőzőbb másokra nézve.....
2020. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Nem folyt a taknyom.Ha valaki az eredeti kérdéseben tud segíteni várom válaszát,nem orvosi útmutatásokat kérek.
2020. márc. 13. 13:52
 19/31 anonim ***** válasza:
46%

Teszt nélkül nem tudhatod. Viszont ha koronàd van, ha nem, nem kéne közösségbe menni, mert simàn fertőzhetsz akàrmennyit fertőtlenítesz, és az a te felelősséged. A gondatlan veszélyeztetés mond valamit???

A héten én is beteg lettem , nem hinném hogy korona, torkom fàj, köhögök, kicsit taknyolok, lázam nincs, de nem megyek emberek közé, főleg nem ilyen pànikhangulatban. Még az kéne hogy meglincseljenek. Amilyen idióta emberek vannak bàrmit kinézek belőlük.

Az idősebbekre veszélyesebb a jàrvàny, megértem a rokonod félelmét, bàr hibàztatni a beteget a betegségéért balfalsàg, az viszont nem az, hogy így nem kéne màszkàlnod.

2020. márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Nem is mászkálok így,közössége se megyek,EGYÜTT LAKUNK.

Látom mindenki csak kioktatni tud látatlanul,nem kérdeztem.

Olvassátok újra addig amíg felfogjátok a kérdésemet ha ennyire nem megy,NEM KIOKTATÁST kértem.Kössz.

2020. márc. 13. 17:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!