Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy magyarázzam el neki,...

Hogy magyarázzam el neki, hogy attól még, hogy köhögök, nem vagyok koronavírusos?

Figyelt kérdés

Náthás vagyok és köhögök,és itthon az egyik rokonom(szülő) kb.temeti magát,hogy el fogja kapni tőlem a koronavírust és,hogy azért köhögök mert nem fertőtlenítettem eléggé és nem figyeltem eléggé,hogy ne fertőződjek meg..

Amúgy hurutosan köhögök,ha jól tudom a koronavírus száraz köhögéssel,nehézlégzéssel és lázzal jár.Sajnos nem érti,hogy nagy valószínűséggel nem koronavírus.Azt mondja ha nem is az,hordozhatom és így most el fogja kapni,és,hogy az ilyen nemtörődöm emeberek miatt fog egy csomó ember meghalni,akik nem figyelnek.

Valaki segítene nekem,hogy mit csináljak?Mert ez már nagyon súlyos amit csinál.



2020. márc. 13. 11:46
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Sajnálom a jószándékú embereket rájuk nem vonatkozik,de segítséget senkitől nem kaptam.
2020. márc. 13. 17:57
 22/31 anonim ***** válasza:
31%
Az emberek pànikolnak, jàrvàny van. Ilyen helyzetben épeszű személy nem fog neked igazat adni abban, hogy betegen grasszàlsz emberek között. Még ha csak megfàzàs is. Felesleges volt kérdést kiírni, ha nem fogadod el hogy nem neked van igazad.
2020. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos vannak, akik hajlamosak pánikolni. Te nem igazán tudsz segíteni, legfeljebb azzal, hogy gyorsan meggyógyulsz, Ehhez meleg, mézes, citromos tea, Kalmopyrin meg amit az orvos felírt. Na meg bújj egy jó meleg paplan alá.
2020. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

,,Az emberek pànikolnak, jàrvàny van. Ilyen helyzetben épeszű személy nem fog neked igazat adni abban, hogy betegen grasszàlsz emberek között. Még ha csak megfàzàs is. Felesleges volt kérdést kiírni, ha nem fogadod el hogy nem neked van igazad.’’

Látom neked is szövegértési problémáid vannak,nem megyek ide-oda betegen,iskolába sem mentem,itthon vagyok,nem fogom még egyszer leírni mert már többször is leírtam,aki még mindig nem tudja értelmezi azt,hogy otthon vagyok azzal tényleg nem lehet mit csinálni...

Itthon vagyok,az egyik szülőmről van szó,akivel együtt lakok.Ha nektek ez tömegbe járkálás akkor igen alacsony IQ-szintetek van.De szerintem csak pár ember trollkodik azzal,hogy játsza a hülyét itt a komment szekcióban.


Ha valaki nem a kérdésemre válaszol,hogy mit tehetnék,hogy megnyugtassam a már említett rokonomat,akkor kérem ne válaszoljon itt,keressen egy olyan kérdést,ahol orvosi útmutatást kérnek vagy azt,hogy menjenek-e közösségbe.

Leírom kb ötödszörre én nem megyek közösségbe.


Ha valaki nem az eredeti kérdésemre fog válaszolni azt azonnal jelentem a gyk-nak.

2020. márc. 13. 21:24
 25/31 anonim ***** válasza:
50%

Említsd meg a kedves szüleid, hogy nekik lett volna egyedül módjuk mentesíteni téged az iskolába járástól, hogy így csökkentsék a megfertőződésed lehetőségét.

De nyilván, amig nem voltál beteg, eszük ágában sem volt igazolni a hiányzásodat.

Ha van külön szobád, lehetőleg tartózkodj ott, szellőztessetek minél többet, mindenki fertőtlenítsen amennyire lehet, és többet nem nagyon tudsz tenni.

Ha anyuka/apuka nagyon aggódik, hívják fel azt a bizonyos zöld számot, és az illetékesek majd eldöntik, szükség van-e koronavírus tesztre az esetedben.

2020. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
31%
Az oldal elején még azt írtad jàrtàl suliba még a betegséged kezdetén. Vagyis màr beteg voltàl de mentél iskolàba. Vagy ne hazudozz össze vissza, vagy emlékezz rà mit írkàlsz.
2020. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

# 26 Vagy talán csak ti olvassatok vissza, mert a kérdező sehol nem írt ilyet.

"Amikor suliba megyek mindig fertőtlenítem a kezemet"

Esetleg ezt sikerült úgy értelmezni, hogy betegen is jár iskolába? Mert az látszik, hogy ti nemhogy betegen, de egyáltalán nem jártatok, ha csak ennyire megy a szövegértés :D

2020. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
22:47 Jó látni,hogy értelmes emberek is vannak még itt,köszönöm😂
2020. márc. 13. 23:17
 29/31 A kérdező kommentje:
*22:42 bocsi
2020. márc. 13. 23:17
 30/31 A kérdező kommentje:
21:32,egy félévben 3 alkalmat igazolhat a szülő,tehát maximum 3 napot.
2020. márc. 13. 23:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!