Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy magyarázzam el neki,...

Hogy magyarázzam el neki, hogy attól még, hogy köhögök, nem vagyok koronavírusos?

Figyelt kérdés

Náthás vagyok és köhögök,és itthon az egyik rokonom(szülő) kb.temeti magát,hogy el fogja kapni tőlem a koronavírust és,hogy azért köhögök mert nem fertőtlenítettem eléggé és nem figyeltem eléggé,hogy ne fertőződjek meg..

Amúgy hurutosan köhögök,ha jól tudom a koronavírus száraz köhögéssel,nehézlégzéssel és lázzal jár.Sajnos nem érti,hogy nagy valószínűséggel nem koronavírus.Azt mondja ha nem is az,hordozhatom és így most el fogja kapni,és,hogy az ilyen nemtörődöm emeberek miatt fog egy csomó ember meghalni,akik nem figyelnek.

Valaki segítene nekem,hogy mit csináljak?Mert ez már nagyon súlyos amit csinál.



2020. márc. 13. 11:46
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Huh... Durva ami itt folyik.

Igy felni. Jo hogy nem tusszentessz es egy honapig bezarkoztok 👌🙈🙈kerdezo mi tortent? Gondolom meggyogyultal es nem az volt :)

2020. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!