Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak szerintem van borzasztóan...

Csak szerintem van borzasztóan túlreagálva a koronavírus?

Figyelt kérdés

Ugye a csapból is ez folyik,én már nem is nézek tévét,híreket sem olvasok, egy nap 2-3x megnézem a koronavírus oldalát,ahol frissek az információk,de úgy gondolom borzasztóan felesleges az a pánik,amit az emberek csinálnak. Nem azt mondom,hogy nem kell komolyan venni a betegséget,mert természeten komolyan kell,de ami a híradóban,és az emberek között megy az már felesleges pánikkeltés,és riogatás. (Pl. Sokszor beszélik mellettem az emberek,hogy úgy hallották itt meg ott is már beteg van,sőt még a Pistikének az anyukája is karanténban van,na meg hallottam már bezárják az XY iskolát is.) Tudomásunk szerint 2-3%os a halálozási ráta,akkor miért éreztetik azt az emberekkel,hogy az egyetlen megoldás a túlélésre,ha burkolt húzol magad köré? Naponta többször is kezet mosok/ferőtlenítek,ez minden amit tehetek. De úgy gondolom már borzasztóan túl van tolva ez az egész,és a félelem hamarabb fog megbetegíteni minket,mint a vírus. És persze ez sem fog örökké tartani,valószínűleg néhány hónap alatt lecseng az egész,addig pedig ezt kellesz hallgatni???? 3napja bekapcsoltam a híreket,csak kíváncsiságból, és 32percen keresztül másról sem volt szó,csak a koronáról. Oké,persze,tájékoztatni kell az embereket,de nem minden egyes másodpercben,mert ez már csak riogatás. Nektek mi erről a véleményetek?


(A kérdés 24 órán belül törölve lesz,mivel nem akarok veszekedést a válaszolók között )


2020. márc. 13. 16:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Csak szerinted van túlreagálva meg a hozzád hasonló nem látók szerint:


"Róma – Az utóbbi huszonnégy órában kétszázötvennel, 1266-ra emelkedett az új típusú koronavírus-fertőzés (Covid-19) halálos áldozatainak száma Olaszországban a polgári védelmi hatóság péntek esti tájékoztatója szerint, eközben a diagnosztizált fertőzöttek száma több mint kétezerszázzal 17 660-ra nőtt."


[link]

2020. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!