Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy elkaptam a koronav...

Lehet, hogy elkaptam a koronavírust?

Figyelt kérdés

Az unokatesóm 3 hete Ausztriából jött haza, akkor kezdődött nagyjából nálunk ez a koronavírus dolog.

Sajnos akkor még én se vettem komolyan... 😒😒

3 napja erős fájdalmat érzek a fejemben, folyamatosan hő emelkedésem van(37.5), tehát lázam nincs. Fújom az orrom nagyon sűrűn, tegnap a hátam is fájt, a torkom is kapar és néha mintha a légzés is fájna, nem nehézkes viszont.

Szerintetek ezekkel a tünetekkel lehet, hogy összeszedtem? Vagy csak egy sima influenza lehet inkább?


Már jó ideje nem mentem sehova!


Köszi!

Fiatal lány


2020. márc. 25. 08:47
1 2
 1/11 Hellmano ***** válasza:
100%
Az nehezíti a feltételeket, hogy az influenza is pont most tombol így aki tüneteket észlel abból valószínű 10-8 ember csak influenzás és nem koronás. Ennek ellenéra, ha van ismerős, aki olyan helyről jött az növelheti az esélyét, hogy korona. Nagy baj nem lesz, ha netán nagyon nehézkes lenne már a légzésed, akkor kell hívni a megadott számot, addig ne izguld túl.
2020. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál! Nem izgulom túl, én is sima influenzára gyanakszom, főleg hogy nincs lázam! Köszönöm!!
2020. márc. 25. 09:03
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Orrfolyas inkább klasszikus nátha tünet, esetleg influenza. Korona vírusnal elvileg nincs orrfolyas.

Mindenesetre szedj vitamint, torkodra esetleg lándzsas utifu jó lehet

2020. márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen olvastam, hogy nem túl jellemző az orr folyás, de lehetséges.

Szedek mindenfélét, sós vízzel is gargalizálok.

Remélem minden oké lesz!

Köszönöm!!

2020. márc. 25. 09:30
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Itt kérdezd minél előbb!

Információs vonalak:

06 80 277 455 06 80 277 456

koronavirus@bm.gov.hu

2020. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanezek a tünetek vannak nálam is harmadik napja, remélem csak valamilyen hűléses vírus, elég hideg lett a 20 fok után, talán megfáztunk. Én is parázok, mert az összes tünetet írták korona vírusra is, igaz kisebb százalékban, de mind lehetséges tünet.
2020. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nálam is ugyan ez, nyom a fejem, orrom bevan dugulva és a torkom is fáj kicsit. De ez a front is kikészíti most az embereket. Talán csak megfázás ez,reméljük
2020. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
76%
Sziasztok.Nekem 1 hete tart.En is úgy kezdtem mint ti.Higyétek el szörnyű az egész.Elsőnek csak fejfájást, orrfojást és torokfájást éreztem.Majd jöt 3 napos 37,4-6 fokos hőemelkedés.Most ott tartok nincs hőemelkedésem, de a torkom száraz, nem az hogy fáj csak a garatom egyszerűen száraz marad.Illetve a tüdőm es a hátam faj, es köhögök.
2020. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Én már sokkal jobban vagyok, valószínűleg csak influenza féle volt.


Ti hogy vagytok azóta?


Mindenki gyógyuljon meg és vigyázzatok magatokra és egymásra!

2020. márc. 28. 10:40
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Sziasztok! 7es vagyok.

Nekem is csak 4-5 napig tartott , influenza volt valószinűleg nekem is

2020. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!