Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Frontin/Xanax függőség (Elméle...

Frontin/Xanax függőség (Elméleti kérdés) (? )

Figyelt kérdés

Ha tételezzük fel egy ember napi 4mg-ot vesz be 4 x 1mg adagokban 1-2 héten keresztül, akkor ha a következő nap megvonja magától a szert tapasztalhat-e elvonási tüneteket?

A kérdés elméleti.

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. máj. 2. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Ez miért lenne csak elméleti kérdés.

Nekem például aki azt se tudom mi ez , sose jutna eszembe hogy ilyet kérdezzek.

Úgy hogy ha függő vagy akkor ott komoly bajok vannak.

2020. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdekel az alprazolam, és próbálok tapasztalatokat gyűjteni
2020. máj. 2. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha ilyen adaggal kezdesz, akkor nagyjából 24 órát aludni fogsz abban a 2 hétben ...utána viszont 2 napig tuti nem fogsz rendesen aludni.
2020. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 mg rengeteg, főleg kezdő adagnak, én egy évig szedtem napi 2mg-ot (reggel, este 1-1) és később nagyon durva elvonási tüneteim voltak, mikor 2-ről 1mg-ra próbálták levinni az adagot, hozzáteszem ezt a pszichiátriai klinikán, tehát kórházi körülmények közt. Senkinek nem írnak 4mg-ot (legalább is ép eszű orvos nem). Ha ezt kell szedned először 0.25mg-mal kezdi az ember, lassan emelhetik 1mg-ig, a 2mg már viszonylag súlyos esetekre jellemző.
2020. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, és igen tapasztalhatsz megvonási tüneteket egy hét után is, ha ilyen magas dózist szedsz az elején is. Nagyon nem vicces, pokoli egy időszak lesz.
2020. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez eleg magas dozisnak szamit, de attol is fugg, hogy mire szedi az ember. Ha atmeneti stresszre, peldaul halaleset miatt, akkor konnyebb rola leszokni, mintha valaki altalaban is nagyon erosen szorong, ideges es csak a gyogyszer nyugtatja le, utobbinal nehezebb leszokni rola, mert nem csak fizikai fuggoseg alakul ki.
2020. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hazudsz. Gyógyszeres.
2020. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!