Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfázás kezdete?

Megfázás kezdete?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt este kiültem az erkélyre, gondoltam bontok egy bort és relaxálok kicsit, ám ez olyan jól sikerült, hogy elaludtam, és csak valamikor hajnali hat óra körül ébredtem fel. Nagyon hideg volt, én pedig nem voltam valami melegen öltözve. Kereskedelemben dolgozom, tehát én sajnos elég sok vírussal találkozhatok. Nos, mára már úgy érzem magam, mintha majdnem náthás lennék. Átlagosnál 2-3x többet tüsszentek, és mintha kicsit kaparna is a torkom. Lehetséges, hogy elintéztem magam ezzel a jó kis hidegben alvással, és a legyengült immunrendszerem benyelt egy megfázást?
2020. máj. 5. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet. Én fél órát ültem az erkélyen a szélben, aznap este fájt a torkom és köhögtem, de másnapra szerencsére elmúlt.
2020. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát sajnos igazad van. Még mindig az ágyat nyomom... Láz, nátha.
2020. máj. 8. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!