Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Nagyon nagy baj lesz ebből?

SOS! Nagyon nagy baj lesz ebből?

Figyelt kérdés
Szalmonellás voltam, már jól vagyok, de a doki mondta, hogy attól még mert én már rendbe jöttem, a fertőzés még bennem van, és ha valaki eszik/iszik utánam az elkapja. Van egy erősen immunhiányos húgom, aki egy olyan náthától is ágynak esik, amit más lábon kihord, minden második héten beteg, egy tűdőgyulladásba pár éve majdnem belehalt, és sajnos ma véletlen beleivott a poharamba. Ez délelőtt történt, és az előbb mondta, hogy fáj a hasa meg már kezd sápadt lenni, szóval biztos vagyok benne, hogy elkapta. Ilyesmi fertőzése még nem volt, szóval ebben szerencsére még nem vagyunk jártasok, ezért az lenne a kérdésem, hogy mi lesz vele? Milyen hatása lesz rá a dolognak?

2020. jún. 2. 23:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Hát szerintem mindenképp orvoshoz menjetek el,ő biztosan meg fogja mondani hogy mi lesz vele... Addig is jobbulást neki...
2020. jún. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Orvos!!! Ha nagyon rosszul lenne az éjjel, akkor ügyeletre!!!

Jobbulást kívánok, nem lesz semmi baj!

2020. jún. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Még ha hasonló esete is volt valakinek, minden ember más, így a legjobb tanácsot a háziorvosa (ügyeletes orvos) tudná adni.

Viszont egy jó tanács: A legjobb az, ha az ő általa használt poharak a tietekétől eltérő színűek és formájúak, hogy a véletlen beleivás esélye a lehető legminimálisabb legyen.

2020. jún. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Ügyelet...
2020. jún. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Abszolút orvos! Amint tudod, vidd el orvoshoz.

Akár most azonnal az ügyeletre!

2020. jún. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rosszul lesz, akkor infúziót fog kapni, higy ne száradjon ki. Ügyelet felesleges, amíg nincsenek komoly tünetei, nem tudnak csinálni semmit.
2020. jún. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet csak azért fáj a hasa, mert beleivott a poharadba és emiatt stresszel, hogy elkapta tőled a szalmonellát, majd akkor izguljatok, ha hasmenése lesz.
2020. jún. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jobban van már?
2020. jún. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hányt egész éjszaka, be is lázasodott, szóval bevittük. Kapott infúziót és most alszik. Köszönöm mindenkinek a tanácsokat és jókívánságokat!
2020. jún. 3. 09:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy van a húgod? Ugye túl élte?

2020. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!