Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Írtó büdös fingás és lágy...

Írtó büdös fingás és lágy széklet?

Figyelt kérdés

Bocs de komoly a kérdés gyerekek nem viccelek valami borzalmasakat eregetek a napokban. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor főtt tojást eszek és utána na szóval értitek. Csak a gond, hogy nem ettem tojást. Néha néha szagtalan, akkor kezdek megörülni, aztán újra... Emellett meg az van, hogy majdnem egy hete nem szarok egy rendeset mert lágyan jövök ki. Soha ilyenem nem volt max ha vírusom volt vagy valami, de eddig?? Mi ez valami baktérium?

Ne szedd le a fejem holnap megyek orvosomhoz. De kicsit félek azért tudtok erre valamit mondani?



#baktérium #lágy széklet #bűzös bélgáz
2020. jún. 14. 13:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a bakterológián azt mondták a probiotikis semmire nem jó miutan a probiostól elvitt a mentő olyan beteg lettem tőle. Azt ne vedd mert mergező. A normaflore is egy vacak. Diétáz kerüld a cukrot és egyél joghurtot ha már nem olyan durva a hasmenés.
2020. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Jóég milyen probiotikum miatt vittek be? Bocs de ilyenről még eskü nem hallottam! Nem hiába vénynélküliek, szerintem nálad valami más játszhatott közre. A probi az jó bélbaktérium csak
2020. jún. 14. 22:58
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon beteg lettem tőle. Szédülés, hányinger, hőemelkedés, hasmenés, ájulás. Szuper jó baktériumok ha ezt okozzák.
2020. jún. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem játszott közre más!
2020. jún. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Allergiás lehettél valamelyik összetevőre valószínű
2020. jún. 15. 09:09
 16/18 anonim ***** válasza:

Allergiás, vagy lejárt volt.

Én a Béres vitaminjaitól vagyok ritka szarul. A többitől nincs bajom, de azóta normálisat veszek nem ilyen reklámos sz.rt.

2020. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem lennék szégyenlős kedves kérdező😀😀😀😀
2020. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bár a buggyantott tojásos puki valóban nem kellemes. Azt én is utálom ha nagyon fullasztó 😀😀
2021. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!