Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenésem van folyamatosan,...

Bellabo kérdése:

Hasmenésem van folyamatosan, semmi sem marad meg bennem. Széntabletta sem. Mit tegyek? Többi lent!!!

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy az utóbbi napokban nemigen ettem mivel sajnos a lelki állapotomnak köszönhetően nem voltam éhes egyáltalán. Azonban tegnap este óta azaz 1 napja folyamatosan mosdóba járok. Iszonyatosan fáj, és kellemetlen mivel nem tudok elszabadulni a házból.

Vettem be széntablettát, normaflort ittam de minden átmegy rajtam. Meg se emésztem. Ez most gusztustalan lesz viszont ettem dinnyét délután, a piros húsa és a magok úgy ahogy megettem őket átment rajtam... nagyon félek hogy ennek komoly szövődményei lesznek. Folyamatosan próbálok inni de nem marad meg bennem. És félek hogy kifogok száradni. Nem szeretnék kórházba kikötni! Valami ötlet? Háziorvos a várakozás miatt sajnos nemigen opció, mivel órákat kell egyhelyben ücsörögnöm és a fekvésen kívül más nem megy a hasi fájdalomtól. Volt már valakinek hasonló?

Ha minden kötél szakad akkor kórház. De az is akciódús lesz. Komolyra fordítva a szót, bàrki bàrmi okosat tud kérem írjon!!



2020. júl. 15. 00:06
1 2 3
 1/24 TR75 ***** válasza:
81%

Smecta. Jobb, mint a széntabletta.

Bár azt nem ártana kideríteni, hogy pszichés dolog, vagy fertőzés.

2020. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek is nem víz alapú kaját kéne enned, ilyenkor krumplis ételt szokták javasolni. Mivel stresszelsz ez lehet IBS ami hosszú távon beteggé teszi az emésztőrendszered, próbálj nyugodt környezetben lenni , lazulni , ne mozogj így nem készteted a beleidet a mozgásra . Ha egy két napon belül nem múlik feltétlenül menj orvoshoz .
2020. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%

Tényleg jó lenne tudni, h mi okozza.


Milyen széntabletta? Nekem anno cralex volt, az segített. Mennyit vettél be belőle? Asszem egy alkalommal 3-4szemet be lehet venni belőle.


Esetleg főtt krumpli? (én ha nem jó a gyomrom, fáj vagy ha hányingerem van akkor szódabikarbónás-ecetes vizet iszom és az segít, tudom őrültség xd) van mellette hányinger vagy gyomor fájás?

2020. júl. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Főtt krumplit ettem illetve zsemlét, cralexet vettem be de úgy ahogy volt átment rajtam teljesen..
2020. júl. 15. 00:28
 5/24 A kérdező kommentje:
Illetve csak gyomorfájás, hányinger nem
2020. júl. 15. 00:28
 6/24 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Nekem is amikor először szedtem a cralexet, ki jött, utána amikor újra vettem be akkor már jobb volt.


Jó teszed, hogy krumplit eszel,próbáld meg folytatni.

Ha bátor vagy, akkor vízbe egy kis szódabikarbóna és pici ecetet beleraksz, nagy habzás lesz, és megiszod. Nekem szokott segíteni, jól megbüffögtet. Én ezek tudom javasolni. Legeslegvégül orvos. Esetleg felhívni az orvost, h adjon időpontot :/

2020. júl. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Egy, max. két szem Loperamid tartalmú szer mindent megfog.

Smecta a népdal védelmére, regenerálására.

Izotóniás oldat a kiszáradás ellen.

2020. júl. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
*bélfal, nem népdal...
2020. júl. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Holnap megpróbálok valakitől segítséget kérni ezek beszerzésében!!
2020. júl. 15. 01:05
 10/24 A kérdező kommentje:
Na változatlan a helyzet, az orvosunk szabadsàgon van. Nincs már bennem semmi, de folyamatosan fàj és görcsöl a hasam. Továbbra is folyamatosan járok mosdóba de már nincs bennem semmi mint említettem. Csak ülök és imádkozok hogy abbamaradjon a fájdalom. Tipp esetleg? Sajnos a korházba beülős várakozás nem opció de gondolom ez érthető.
2020. júl. 15. 06:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!