Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenésem van folyamatosan,...

Bellabo kérdése:

Hasmenésem van folyamatosan, semmi sem marad meg bennem. Széntabletta sem. Mit tegyek? Többi lent!!!

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy az utóbbi napokban nemigen ettem mivel sajnos a lelki állapotomnak köszönhetően nem voltam éhes egyáltalán. Azonban tegnap este óta azaz 1 napja folyamatosan mosdóba járok. Iszonyatosan fáj, és kellemetlen mivel nem tudok elszabadulni a házból.

Vettem be széntablettát, normaflort ittam de minden átmegy rajtam. Meg se emésztem. Ez most gusztustalan lesz viszont ettem dinnyét délután, a piros húsa és a magok úgy ahogy megettem őket átment rajtam... nagyon félek hogy ennek komoly szövődményei lesznek. Folyamatosan próbálok inni de nem marad meg bennem. És félek hogy kifogok száradni. Nem szeretnék kórházba kikötni! Valami ötlet? Háziorvos a várakozás miatt sajnos nemigen opció, mivel órákat kell egyhelyben ücsörögnöm és a fekvésen kívül más nem megy a hasi fájdalomtól. Volt már valakinek hasonló?

Ha minden kötél szakad akkor kórház. De az is akciódús lesz. Komolyra fordítva a szót, bàrki bàrmi okosat tud kérem írjon!!



2020. júl. 15. 00:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2020. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Tegnap és ma jobban voltam.

Most este ismét iszonyat fáj a hasam és folyamatosan mosdóba jàrok.

Vettem be 4 széntablettát, 2 nospát, 1 deadalont mivel már hányingerem is van. Holnap felhívom az ügyeletet mi legyen mert tényleg nem bírom már. Ez a fájdalom túllépi a küszöböm, pedig magas a fájdalom tűrő képességem.

De ez már túl sok. Folyamatosan a fájdalomcsillapítókat eszem hogy ne fájjon a hasam illetve a derekam de az csak ideiglenes megoldás.

Már nincs ötletem mi lehet ez.

2020. júl. 19. 01:21
 23/24 anonim ***** válasza:
Mindenképp telefonálj még ma, akár rögtön, ez már durva, simán lehet valami komolyabb gond a beleiddel, akár vakbélgyulladás is! Telefonálj az ügyeletre!!!!
2020. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Na felhívtam tegnap az ügyeletet. Erre elküldtek gyógyszertárba nospa forte, illetve cataflamot venni... Nem fogom minősíteni őket. De inkább kértem beutalót a háziorvosomtól vérvételre, mivel úgy néz ki ha szombat, vasárnap van akár meg is halhatok ha úgy van mivel a kutyát se érdekli.
2020. júl. 20. 08:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!