Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenésem van folyamatosan,...

Bellabo kérdése:

Hasmenésem van folyamatosan, semmi sem marad meg bennem. Széntabletta sem. Mit tegyek? Többi lent!!!

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy az utóbbi napokban nemigen ettem mivel sajnos a lelki állapotomnak köszönhetően nem voltam éhes egyáltalán. Azonban tegnap este óta azaz 1 napja folyamatosan mosdóba járok. Iszonyatosan fáj, és kellemetlen mivel nem tudok elszabadulni a házból.

Vettem be széntablettát, normaflort ittam de minden átmegy rajtam. Meg se emésztem. Ez most gusztustalan lesz viszont ettem dinnyét délután, a piros húsa és a magok úgy ahogy megettem őket átment rajtam... nagyon félek hogy ennek komoly szövődményei lesznek. Folyamatosan próbálok inni de nem marad meg bennem. És félek hogy kifogok száradni. Nem szeretnék kórházba kikötni! Valami ötlet? Háziorvos a várakozás miatt sajnos nemigen opció, mivel órákat kell egyhelyben ücsörögnöm és a fekvésen kívül más nem megy a hasi fájdalomtól. Volt már valakinek hasonló?

Ha minden kötél szakad akkor kórház. De az is akciódús lesz. Komolyra fordítva a szót, bàrki bàrmi okosat tud kérem írjon!!



2020. júl. 15. 00:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Hasmenésre nekem a kakaópor (egy kiskanállal) szokott segíteni, vagy a magasabb kakaótartalmú étcsoki.

Ilyenkor eszem még háztartási kekszet, és kis adagokban iszom vizet, valamint probiumot szedek.


Ezen kívül hallgass relaxációs zenét, figyeld a légzésedet, az lassítja a szívverésed és megnyugtat. :)


A görcsös fájdalom ellen hasznos a melegvizes palack, vagy ha egy kispárnát a hasadhoz teszel és úgy takarózol be.


Kitartást!

2020. júl. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Lopedium.
2020. júl. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 TR75 ***** válasza:
Amúgy (nem azért, hogy paráztassalak, de) okozhat ilyesmit akár vakbélgyulladás, vesekő, vastagbél gyulladás is, szóval ha ennyire odavagy, tényleg orvost kellene keresned, mert ki fogsz száradni. Kaja nélkül elvan az ember napokon át, de víz nélkül nem.
2020. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Esetleg hívd fel a kórházat hátha tunak küldeni segítséget vagy betegszállítokat akik gyógyszert tudnak vinni. Ha vakbél gyanúja felmerűl 2 napon belül sürgős korházi ellátás kell ha ezt nem kapod meg bele is halhatsz, szóval feltétlenül telefonálj és mérd a hőmérsékleted is.
2020. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Sikerült gyógyszert venni?
2020. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Jobban voltam délután, aludtam, pihentem. Nem vagyok lázas, hál isten még az kellene. Akkor ritkábban is voltam mosdóban, viszont most ismét gyakoribb lett a hirtelen görcs és rohanás mosdó. Az orvosunk azt mondta, holnap valahogy menjek be ha nem javul. Mondom oké bemennék..ha tudnék mozogni anélkül hogy nekiállna irtóra fàjni a hasam.

Cralexet vettem be 4dbot egyszerre de àtment rajtam. Próbáltam mákostésztàt eszegetni egy óra alatt ment le egy kisebb tányérral.

Esetleg fájdalomra valami tipp? 4x engedtem tele forróvízzel a kádat. Ami addig jó is volt míg ki nem szálltam. Érdemes nospával próbálkoznom?

Köszönöm a segítséget!!!!!!!

2020. júl. 15. 20:58
 17/24 TR75 ***** válasza:
A No-Spa segíthet.
2020. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Fájdalomra Voltaren Dolo, vagy valamilyen non-szteroid fájdalomcsillapító. Ez hat a görcsre is!
2020. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nospa illetve cataflam van itthon amit szoktam szedni.
2020. júl. 15. 21:26
 20/24 anonim ***** válasza:
A cataflam elég lesz!
2020. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!