Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívritmuszavart vajon mivel...

Szívritmuszavart vajon mivel kezelik?

Figyelt kérdés
A történet, hogy több mint fél éve időnként kimarad egy szívverésem majd utána gyorsabban üt kettőt, de pár alkalommal este lefekvéskor olyan is volt, hogy teljesen össze vissza vert. Mikor felültem elmúlt. 39 éves vagyok, mitralis prolapsusom van és alacsony a vérnyomásom. Nem fájt a mellkasom és nem is fulladtam mikor ezek történtek. A kardiológián volt ekg meg uh. Rendben találtak mindent. A billentyűim nem romlottak. Lesz majd holter csak arra még várnom kell és aggódom vajon ha végre kiderül mi van, akkor milyen kezelésre számíthatok? Még annyi, hogy mikor elkezdtem kálciumot szedni javult ez a ritmuszavar és főleg erős stressz helyzetekben jött elő. De korábban is ért stressz és a prolapsus is volt mégsem voltak ilyen tüneteim idáig.

2020. aug. 1. 16:35
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező: 1-es voltam. A galagonya és a többi felsorolt gyógynövény nem vérnyomás-csökkentő, hanem vérnyomás-szabályozó és értisztító. Igen komoly szívbetegségből gyógyultam ki ezek segítségével, amelyre az orvosok már csak a szívtranszplantációt tudták volna ajánlani. Annak az orvosnak higgy, amelyik már bárkit is kigyógyított ilyen szívbetegségből. Egyébként meg szívesen.
2020. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Kris555 keress egy pszichiátert mert nagy szükséged lenne rá. A teák közül pedig a citromfüvet, macskagyökeret, levendulát és orbáncfüvet javaslom az idegrohamaidra. Kérlek ide ne írj többet ez nem a mentális rovat, talán ott tudnak neked segíteni.
2020. aug. 1. 19:47
 13/35 anonim ***** válasza:

Pedig kris555 nek igaza van, nekem is ezeket javasolták, alkalmazom is, és hasznosak.


Semmilyen gyógyszert nem fognak neked felírni a bajodra, mert erre nincs gyógyszer, maximum béta blokkoló készítmények, ami valamelyest összerendezi a szabálytalan ritmust, de az meg nagyon leviszi a pulzust, szóval nemigazán a "mi" bajainkra jó.

Ezek nem szív eredetű problémák, holott a működésében okoznak tüneteket.


Galagonya, fokhagyma, magnézium, bő folyadékbevitel, vérképellenőrzés.

Ennyit fognak mondani, mást nem tudnak tenni.

2020. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
53%
13-as: igen, és ami a gyógynövényeknél is fontosabb: itt egy páran jó szándékkal próbáltak segíteni a kérdezőnek, jó szándékkal, saját tapasztalatainkból, amire a kérdező reakciója a fikázás meg a fröcsögés. Akkor minek kérdezte? Az ilyen még trollnak is hülye.
2020. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Most komolyan egy másik profilról folytatod a trollkodást, elég átlátszó. Miért nem egy lelkisegélyvonalat hívogatsz ha ennyire unatkozol? Voltam orvosnál, nem javasolt semmit a gyógyfüveid közül, sőt külön felhívta korabban a figyelmem, hogy semmi vérnyomás csökkenést okozó étrendkiegészítőt ne használjak. Az alacsony vérnyomasomnak semmi köze a ritmuszavarhoz már 20 éve is ilyen volt. Még diagnózis sincs. Azt sem kérdeztem milyen alternatív gyógymód segít ezen. Szövegértelmezés 0. Miért kell szétbarmolni más kérdését? Ennyire szánalmas az életetek, hogy szombat este ez tesz boldoggá? Nem hiszem el milyen beteg emberek vannak. :( komolyan csak sajnálni tudlak.
2020. aug. 1. 23:05
 16/35 A kérdező kommentje:

"Milyen kezelésre számíthatok"? A kérdés. Az ORVOSTÓL!!! Olyanok válasza érdekelne akik már túl vannak a holteren és kiderült az ok.

Idegbetegek és boszorkányok kuruzslása nem érdekel!

2020. aug. 1. 23:10
 17/35 A kérdező kommentje:
Tudod "Minden szemét megtalálja előbb utóbb a maga seprűjét....."
2020. aug. 1. 23:20
 18/35 anonim ***** válasza:
64%
Én bétablokkolót szedek már vagy 15 éve, ami teljesen rendben tartja ezt a problémát. That's all.
2020. aug. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, válaszokat vártál, és kaptál is. Attól, hogy nem kaptál tökéletesen megfelelő választ, ne haragudj senkire, ez nem egy orvosi oldal, itt az emberek a személyes tapasztalataikat mondják el. Haragszol azért, mert másnak más gyógyszerek, teák voltak jók, és ő elmondja saját tapasztalatát? De hisz nem vagyunk egyformák, és lehet a betegségetek sem volt egyforma. A szívritmuszavart rengeteg dolog okozhatja, én azt tanácsolom, hogy nyugodj meg, és ne stresszelj. Az már sokat fog számítani.

És válaszolók, ti miért haragudtok a kérdezőre? Az ő dolga, ha nem hisz nektek, emiatt viszály és veszekedés ne legyen köztetek. Ez sem a szívnek, sem a léleknek nem tesz jót. A szíveteket, ami dobog, és ami életben tart, képesek vagyok rombolni veszekedéssel? A lelketeket, amivel a Mennyországba kerültök, ha hisztek, képesek vagytok rombolni veszekedéssel? Az ilyen helyzeteket inkább kerüljétek el. Törekedjetek arra, hogy a szívetek, ami dobog, és a lelketek, amivel majd a Mennyországba kerültök, ha hisztek is ép legyen.

2020. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Nem kedvelem az erőszakos embereket, értelmiségiként pedig a "dögöljek meg" stílushoz nem vagyok hozzászokva. Minden ritmuszavar más ezért érdekelt volna, hogy akit már diagnosztizált az orvos milyen kezelést kapott. Mi lehet a lebrosszabb verzió. Hogy fel tudjak készülni lelkileg amíg az orvosom szabadsáhon van. Nem alternatív gyógymódokat vártam. Azon már túl vagyok.
2020. aug. 2. 12:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!