Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívritmuszavart vajon mivel...

Szívritmuszavart vajon mivel kezelik?

Figyelt kérdés
A történet, hogy több mint fél éve időnként kimarad egy szívverésem majd utána gyorsabban üt kettőt, de pár alkalommal este lefekvéskor olyan is volt, hogy teljesen össze vissza vert. Mikor felültem elmúlt. 39 éves vagyok, mitralis prolapsusom van és alacsony a vérnyomásom. Nem fájt a mellkasom és nem is fulladtam mikor ezek történtek. A kardiológián volt ekg meg uh. Rendben találtak mindent. A billentyűim nem romlottak. Lesz majd holter csak arra még várnom kell és aggódom vajon ha végre kiderül mi van, akkor milyen kezelésre számíthatok? Még annyi, hogy mikor elkezdtem kálciumot szedni javult ez a ritmuszavar és főleg erős stressz helyzetekben jött elő. De korábban is ért stressz és a prolapsus is volt mégsem voltak ilyen tüneteim idáig.

2020. aug. 1. 16:35
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Hahó ez az ÉN kérdésem. :) és mindkettőtöknek köszönöm a válaszát, más típusú ritmuszavarról írtatok. Nekem mindkét válasz hasznos volt.
2020. aug. 6. 11:58
 32/35 anonim ***** válasza:
Kérdező egyébként férfi v nő vagy?
2020. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyjából ugyanez volt a helyzet nálam is, nem kaptam rá gyógyszert, időnként előjön és zavaró, de együtt tudok vele élni.
2020. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne ha csak valami ártalmatlan dolog lenne.
2020. aug. 10. 08:53
 35/35 A kérdező kommentje:
Eddig csak extraasistolé amit sikerült elcsípni :)
2020. aug. 28. 11:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!