Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek hipochonder vagyok?

Szerintetek hipochonder vagyok?

Figyelt kérdés
2 napja este fájt a fejem úgy 1-2 órán át és utána elmúlt akkor meg nem hittem semmit.utána 2 nap után megint elkezdett a fejem fájni este kezdet fájni a fejem. És egyszer-egyszer amikor elkezd egy kicsit fájni a fejem azt hiszem hogy agyvérzésem lesz. Talán hipochonder lehetek? Soha nem volt még ilyen velem hogy túlzásba viszek egy fejfájást és azt hiszem hogy agyvérzésem lesz

2020. aug. 14. 22:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat ezeket elfelejtettem mondani! Nem csak fejfásásnál van hogy komoly dologra gondolok hanem peldául amikor megfázok akkor is komply dologra gondolok meg bármikor picit megfájdul valamim egyből komolya dologra gonodolok és este bem tudok aludni rendesen ébredek fel és járkálok.
2020. aug. 14. 22:22
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

A kommented és a kérdésed alapján igen, kicsit túlgondolod a dolgokat. Az elővigyázatosság nagyon fontos, és követendő, de meg kell taláni az egyensúlyt a hipochonderség és a nemtörődömség között.


A fejfájásodra mint ok, az első, talán leggyakoribb tényező, a folyadékhiány lehet. Az is kérdés, hogy mikor jelentkezik a fejfájásod, tehát mint csinálsz közben? Erős fényerőnél nézed a telefont, TV-t, vagy csak úgy egyáltalán? Utalhat szemproblémára is.


Látatlanban diagnózist felállítani nem lehet, és nem is szeretnék, de fontos: ne mindig a legrosszabra gondoljunk, az esetek nagy többségében saját magunkat idegesítjük, és erősítjük az amúgy is nyugtalanító tüneteket.


Hosszú, egészséges életet kívánok, fejfájásmentes minennapokat!

2020. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!