Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vélemény a "koronavírus"-ról?

Vélemény a "koronavírus"-ról?

Figyelt kérdés
Én szerintem kamu az egész, csak a pénzt szedik egyből. Ijesztgetik az embereket habira, szerintem nincs vírus. Meghallgatnám a ti véleményeteket is.

2020. aug. 26. 23:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Akkor nézd meg a sok beteget biztos őket is le fizették nem? Hagyjuk már a tik tok tele volt a betegekkel hogy hogy szenvednek
2020. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Egy hete halt meg a nagynénikém koronavírusban.
2020. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
"A koronavírus-tagadók napjaink laposföld-hívői."
2020. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

Tudom-tudom, ezért megint jön a lepontozás...

De nem gondoltatok bele abba, hogy mi van akkor, ha ugye időseket támad a vírus, akiknek amúgy is nagyobb az esélye a betegségekre.

Mi van, ha pl valaki elkap egy betegséget, korházba viszik, meghal, majd ráfogják, hogy az corona vírus miatt volt?

Lehet, hogy valakinek pl szívinfarktusa volt, meghalt, majd a tv-ben leadták, mint corona vírus áldozat?

Nem kell szerintem mindent elhinni, ha emlékeztek, még mikor nem volt felkapva a vírus, akkor a sima influenzának nagyobb halálozási aránya volt, mint a corona vírusnak...

2020. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem rohadt unalmas az életed és paranoiás vagy. Ami történik, az nem egy irreális dolog, más kérdés, hogy talán a média felfújja.
2020. aug. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
2015-ben Magyarországon több, mint 38 ezer ember halt meg az év első három hónapjában influenzában.... Most koronában 8 hónap alatt 600-an.. Akkor mitől is kell rettegni annyira? A számok önmagukért beszélnek. Senki nem állítja, hogy ebben a vírusban nem halnak meg, de mire a nagy pánik?? Nem emlékszem, hogy bármikor is lett volna pánik az influenza miatt.. 38.000----600 !!!
2020. aug. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
#6-os, ha nem korlátozunk, itt is az lett volna, mint Olaszországban, több halott, mint egy sima influenzában.
2020. aug. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Itthon több halott, mint 38 ezer??? Na arra befizetnék.Ne hasonlítsd a magyarokat az olaszokhoz! Ott nagyon idős a társadalom, ott több generáció lakik egy helyen, ott nagy ölelkezés megy minden találkozáskor...

Arra nem gondolsz, hogy Kínában miért csak egy tartományban volt a vírus?? A világon meg mindenhol? Az a nagy baj, hogy fogalmunk sincs - nekünk kis embereknek- hogy mit miért tesznek a nagyok! ha valahol a gazdaság érdeke, hogy halottak legyenek, akkor azok lesznek bármi áron..-> nem hinném, hogy az USA-ban indokolt, hogy ennyi fertőzött és halott legyen a vírustól! (ott valami más van a háttérben) Osztom azt a véleményt, hogy meg kellene nézni, hogy ha a világon mindenki kivenné a pénzét a bankokból arra való hivatkozással, hogy fél a következő hullámtól, akkor milyen gyorsan közölnék, hogy nincs is vírus!!

2020. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%

"Arra nem gondolsz, hogy Kínában miért csak egy tartományban volt a vírus??"


Mert ott be tudták fogni a szájukat az emberek, és megértették, mit kell tenni ahhoz, hogy ne rontsanak a saját helyzetükön.

2020. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld a politikusokat. Amikor tényleg lesz valami halálos félelmetes vírusjárvány őket csak űrruhás szkafanderben fogod látni néha mikor egyáltalán előmerészkednek a hermetikusan lezárt bunkereikből. Amíg egy szál maszkban vagy inkább maszk nélkül látod őket minden egyes eseményen zárt térben is addig nem kell parázni. :D
2020. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!